En korktuğunuz an nedir?

Bilgisayarın mavi ekran vermesi. Birkaç kere verdi küçük çaplı kalp krizi geçirdim. Yeniden başlatınca düzeldi her seferinde.

Arkadaşım araba almıştı yaşım 19 falandı sonra meydanda sıfır çekmeye başladı ve polis geldi. Öyle bir korktum ki o gün, Allah'tan adamda gençliğini bizimki gibi geçirmiş saldı bizi.

Kesinlikle depremdir. Hayatımda deprem anından daha çok korktuğum bir an yok. Gördüğüm en büyüğü 6,4 büyüklüğündeydi.

Kesinlikle depremdir. Hayatımda deprem anından daha çok korktuğum bir an yok. Gördüğüm en büyüğü 6,4 büyüklüğündeydi.

Ben 1999 depremini bebek iken yaşamışım. Hiçbir şey hatırlamıyorum. Ama annem hep anlatırdı, karşımızdaki ve yanımızdaki binalar yerle bir olmuş. Ben çok ağlamışım. Bir tek bizim bina dimdik ortada kalmış, diğer binaların enkazlarından kapıdan dışarı zor çıkmışız. Ama hiçbirini hatırlamıyorum.

Sevdiklerimin ölmesi ve hayallerimi gerçekleştirememek.

Bilgisayara bir şey olacak diye korkmayın. Para biriktirir yenilersiniz ama hayalleriniz ve sevdikleriniz hiçbir şekilde geri gelmez.

En korktuğun şey ruhumda panik duygusu hissetmem. Bu hata ve yanlışlar doğuruyor olmasından.

Çok kötü bir bilgisayarım olmasına rağmen ona birşey olmasından korkuyorum.

Tabi bu en önemlisi değil ailem herşeyden daha önemli onlara birşey olmasından çok korkuyorum.

Gece aniden uyanmak bi de elektirikler gitmişti o gece yanimda işik kaynagı yoktu.

Annemin, babamı aldattığını öğrendiğim o an.

Son düzenleme:

Sevdiğim kıza açılınca dünyanın en şeyimsonik cevabını almak"tı". Bunun da en kralını yaşadım. Kıza bütün içimi döktüm ne kadar sevdiğimi. Kız bana "NAPİM" dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…