En korktuğunuz an nedir?

Soru basit.

ben bu sabah yaşadım:

Sabah bilgisayarı açacakken dün akşam bilgisayar performansını "prizdeyken performansı yüksek tut" seçeneğinde açık unuttum. Açık unutunca bilgisayar açılırken biraz naz yapıyor. Çok korktum içindeki her şey gidecek diye. Çok şükür açıldı.

Bilgisayarın mavi ekran vermesi. Birkaç kere verdi küçük çaplı kalp krizi geçirdim. Yeniden başlatınca düzeldi her seferinde.

Kesinlikle depremdir. Hayatımda deprem anından daha çok korktuğum bir an yok. Gördüğüm en büyüğü 6,4 büyüklüğündeydi.

Ben 1999 depremini bebek iken yaşamışım. Hiçbir şey hatırlamıyorum. Ama annem hep anlatırdı, karşımızdaki ve yanımızdaki binalar yerle bir olmuş. Ben çok ağlamışım. Bir tek bizim bina dimdik ortada kalmış, diğer binaların enkazlarından kapıdan dışarı zor çıkmışız. Ama hiçbirini hatırlamıyorum.

Sevdiklerimin ölmesi ve hayallerimi gerçekleştirememek.

Bilgisayara bir şey olacak diye korkmayın. Para biriktirir yenilersiniz ama hayalleriniz ve sevdikleriniz hiçbir şekilde geri gelmez.

Soru basit.

ben bu sabah yaşadım:

Sabah bilgisayarı açacakken dün akşam bilgisayar performansını "prizdeyken performansı yüksek tut" seçeneğinde açık unuttum. Açık unutunca bilgisayar açılırken biraz naz yapıyor. Çok korktum içindeki her şey gidecek diye. Çok şükür açıldı.

Sevdiğim kıza açılınca dünyanın en şeyimsonik cevabını almak"tı". Bunun da en kralını yaşadım. Kıza bütün içimi döktüm ne kadar sevdiğimi. Kız bana "NAPİM" dedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı