En küçük ATX kasa önerisi

lastromance21

Hectopat
Daha fazla  
ATX bir kasa almak istiyorum. En küçük olanı bulabilir misin? Cooler Master Elite V4 kullanıyorum. Kablo yeter mi diye en küçük seçiyorum. 6 tane falan aklımda var, boyları küçük mü yazmış olduğum kasaları kullananlar arkadaşlar yazarsa sevinirim.

MSI Mag Force 100R.

MSI Mag Force 100M.

Corsair Spec Delta.

Sharkoon RGB Flow.

Aerocool ore saturn.

Zalman ZM t7.

Son düzenleyen: Moderatör:
ATX bir kasa almak istiyorum. En küçük olanı bulabilir misin? Cooler Master Elite V4 kullanıyorum. Kablo yeter mi diye en küçük seçiyorum. 6 tane falan aklımda var, boyları küçük mü yazmış olduğum kasaları kullananlar arkadaşlar yazarsa sevinirim.

MSI Mag Force 100R.

MSI Mag Force 100M.

Corsair Spec Delta.

Sharkoon RGB Flow.

Aerocool ore saturn.

Zalman ZM t7.
Corsair Spec Delta olabilir.

Corsair Carbide Spec Delta kullanıyorum. ATX anakart takılı. Bu anakart PSU bölümü ile hiç boşluk kalmayacak şekilde tam oturuyor. Sağ tarafta da kablolama için ancak yetecek kadar açıklık var. Ekran kartı için desteklenen maksimum uzunluk yanılmıyorsam 33 cm idi. İçinde 30 cm'lik kart takılı. Yani tam boy ATX için olabilecek en küçük ölçülerden birisine sahip. Kablosu kısa gelmez sanırım.
IMG_20201220_151238.jpg

Thermaltake V200
Geçen sene sistem toplayacakken bu kasayı tercih etmiştim yakından görünce yanlış bir seçim yaptığımı anladım kasanın boyutu aşağı yukarı bir portakal kasası kadar ATX olmasına rağmen oldukça küçük bir kasa.

Geri
Yukarı