En kullanışlı yedekleme programı

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar 1 günümü harcayarak bilgisayarı sürücü, program ve görsel açıdan iyi bir hale getirdim.
Her şey yolunda gidiyorken sistemin yedeğini almak istiyorum.

Norton Ghost kullandım ancak aldığım yedeği geri yükleyemedim nedense. İngilizce de olunca yedek alma ve geri yükleme dışında pek bir şeyi anlamadım tabi.
Var mı tavsiye ettiğiniz bir program.

Herkes her şeyi bilmek zorunda değildir. Ben bu güne kadar okulun orjinal programını vermesi nedeniyle Norton Ghost kullanıyordum.
Elde orjinal program varken neden korsanını tercih edeyim :) Sizin kullandığınız programı merak ettim. Ayrıca bu programı da biliyorum :)
Yarın önerdiğin program ile sistemin yedeğini alacağım. Eski HDD'de dursun, lazım olunca kullanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önerilen programı kullanıyorum şuan. Çok daha sade bir menüsü var. Gayet kullanışlı...

2lgOzhE.jpg

Yalnız önemli bir nokta var Acronis'i legal veya illegal mutlaka etkinleştirin. Yoksa o aldığınız imajı geri yüklemeye çalışırken hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı