En nefret ettiğiniz fanboy topluluğu

Twitch. Yayıncıları savunuyorlar. Üstüne üstlük suratlarına para fırlatıyorlar. Laf edince de demedikleri kalmıyor. Hem paramı al, hem de seni savunacağım. 🤣
takemymoney.jpg

Apple'ı seviyorum ama fanboyları berbat, sırf pahalı bir cihaz aldı diye kendini diğerlerinden daha üstün gören, teknolojiden hiçbir şey anlamayan zengin züppeleri. Sonra bu fanboylar yüzünden Apple suçlanıyor.
Hocam zaten apple telefonu alıp masaya koyanlardan nefret ediyorum :) Onlar ayrı bir şey :D

Apple'ı seviyorum ama fanboyları berbat, sırf pahalı bir cihaz aldı diye kendini diğerlerinden daha üstün gören, teknolojiden hiçbir şey anlamayan zengin züppeleri. Sonra bu fanboylar yüzünden Apple suçlanıyor.

Evet hocam hatta benim hiçbir konuda Apple'ın yüzüne bakmak istemememin ve Apple düşmanlığımın sebeplerinden biri bunlar. Teknolojiden hiçbir şey anlamaz bunlar, tek bildikleri iPhone'ların sayılarıdır.
Hatta ben hatırlıyorum 4. sınıftayken bizim sınıfta (4. sınıfta bir insana telefon neden alınır ki) telefonu olmayan tek kişiydim, bu Apple'cı m*llarda iPhone'larıyla bana hava atardı (herkeste iPhone 6-7 vardı ben 3310 için para biriktiriyordum).

Geri
Yukarı