En nefret ettiğiniz fanboy topluluğu

Ben oyunu pek sevmedim her 2-3 adım da bir önüme kurbağa çıkmasından bıktım. Kitlesinden özellikle nefret ediyorum oyunu inanılmaz fazla övüp onunla birlikte yaşiyanlar var bildiğin.
O ilk yarım saati geçtikten sonra oyun daha güzel bir hale giriyor.
Kesinlikle K-Pop fanboyları. Hele aşırı BTS fanboyu ise hiç çekilmez olurlar.
K/DA, BTS olmuyor değil mi :D

Merhabalar.

Biliyorsunuz ki dünya üzerinde onlarca fanboy var ve bunlar çeşit çeşit. :D

Sizin en nefret ettiğiniz, "bu fanboy başka fanboy" dedirten fanboy grubu nedir?

Apple fan boylarını görünce kafamı kırasım geliyor.

O ilk yarım saati geçtikten sonra oyun daha güzel bir hale giriyor.

Oyunun internetten videolarını izledim biraz labirent gibi çoğu izlediğim kişi boş boş dolaşıyordu etrafta ve önüne canavar çıkıyordu durmadan. Kendimde sadece 40dk falan dayanabildim oyunu oynadığım zaman ondan bıraktım.

Oyunun internetten videolarını izledim biraz labirent gibi çoğu izlediğim kişi boş boş dolaşıyordu etrafta ve önüne canavar çıkıyordu durmadan. Kendimde sadece 40dk falan dayanabildim oyunu oynadığım zaman ondan bıraktım.
Ah bi yarım saat daha şans verseniz asıl zevk o zaman başlıyordu, neyse daha ömrün varsa ölmeden oyna derim.
Artık şu silivri soğuktur olayıda sıktı.
Doğru, herkes girdi oraya zaten ısıtmışlardır girenler :D.

Müzik türü fanboyları. Genelde bilgisiz olurlar, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmanın cisimleşmiş halidir. Dinlediği müzik dünyanın en birinci müziğidir onun dışındakiler leştir.

Bir de dinledikleri şeye aşırı anlam yüklerler. Mesela metal müzik isyankardır sistem dışıdır gibi. Metal müzik de teoride popüler müziklerden birisi olarak popüler kültürün bir parçasıdır, pop müzikten tek farkı nota dizilişleridir dersin aval aval bakarlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı