En nefret ettiğiniz fanboy topluluğu

Anime fanları beni çileden çıkartıyor.
Sonunda benim gibi düşünen birisi. Hadi izlersin seversin falan da artık yolda giderken bile düz renk duvarlarda anime kızları gerçektir yazısı falan görmeye başladım bunlar yüzünden.

Sonunda benim gibi düşünen birisi. Hadi izlersin seversin falan da artık yolda giderken bile düz renk duvarlarda anime kızları gerçektir yazısı falan görmeye başladım bunlar yüzünden.
Yok yahu hadi yaşına vereyim diyeceğim. Bunu 22-23 yaşındaki adam bile yapıyor. Sürekli anime muhabbeti falan beni de sarmıyor yahu. Anime izleyen birisi de değilim zaten.

Kesinlikle Razer fanları. Arkadaş bi klavye ışıklı ve ses çıkarıyor diye alan insanlar var. Parayı çarçur etmeyi çok seviyorlar.
Hocam bir şey aldığımız zaman kalitelisini almamız gerekiyor aslında. Ben 2 kere Gamepower klavye aldım ikisinde de ara sıra tuş basmama sorunu oldu. Şu an kullandığım Saber RGB'de nadiren W tuşuna basmıyor. Ayrıca mouse olarak Rampage Sector kullanıyordum Razer Viper Mini'ye geçince rahatladım resmen.

K-POP, anime, müzik, anti-virüs, Apple-Samsung-Xiaomi, araba, vegan, futbol... Genelleme yaparsam neyin hayranı oldukları umurumda değil cıvkını çıkarıyorlar.

Mesela animeyi izleyip geçen birisiyim, yorumlara bakıyorum abudik gubudik renkli renkli emojili yorumlar, reelde de saçma sapan hayalperest tipler... Bu animecilerin de ayarı yok.
Futbol takımı için ana bacı yapıp adam bıçaklayanlar.
K-POP solistine dünden vermeye razı olanlar
.

İçerik üreticisi bile kendi ürününü savunmuyorken, yerli yersiz hareketler bunlar.

Geri
Yukarı