En nefret ettiğiniz fanboy topluluğu

@Cenger Doğru bir olan bir şeyi söylemek fanboyluk değildir. Bunu da unutmayın XBOX fanboyları. ;)
Xbox fanboyu değilim ki hocam ya =/ PS4'ümü gayet de seviyorum. Orada Microsofta kırgınlığımı dile getirmiştim. Yanlış anlaşıldıysam affola.( Paralı online sistemini de zaten Microsoft getirdi iyice kılım onlara)

Fanboyluk ile cahillik karıştırılıyor anladığım kadarıyla. Karşılaştırılan iki markanın biri hakkında hiçbir bilgiye sahip olmayıp o markayı kötüleyen, hakkında bilgi sahibi olduğu veya 1 defa kullandığı öteki markayı öven insanlara fanboy değil cahil denilmesinden yanayım.

Fanboyluk ile cahillik karıştırılıyor anladığım kadarıyla. Karşılaştırılan iki markanın biri hakkında hiçbir bilgiye sahip olmayıp o markayı kötüleyen, hakkında bilgi sahibi olduğu veya 1 defa kullandığı öteki markayı öven insanlara fanboy değil cahil denilmesinden yanayım.
Yalnız şöyle düşünürsek çoğu kişi kullanıp da memnun kalmayanlar genellikle dediğimizi yapıyorlar. Örnek verecek olursam: AMD Phenom II X4 840 kullanıyor ve memnun kalmıyor gidiyor, Intel alıyor. Ondan sonra Ryzen'in performansını kabullenemiyor. Ben cidden böyle insanların bunu kabullenememesini anlamıyorum. Sanki babalarının şirketi Intel yahu! Yani sizin dediğiniz kişi sayısı oldukça az.

Geri
Yukarı