En nefret ettiğiniz kelime nedir?

Onun bunun çocuğu. Normal halini biliyorsunuz diye tahmin ediyorum. Arkadaşlarım ara sıra söylüyorlar bende söyleme dememe rağmen söylüyorlar çok takmıyorum zaten öyle bir kadın olmadığını biliyorum ama zoruma gidebiliyor ara sıra. Zaten küfür edenlere çok bir şey demiyorum ama sevmediğim biriyse çok sinirleniyorum. Kısaca o çocuğu veya ağır küfürler.

Error. Onun farklı versiyonlarını (Fatal Error, 404 Error vs.) söylemeyi düşünüyordum ama kelime olarak dediği için söylemedim.

"Opsiyonel." Kelimesinden son zamanlarda çok nefret etmeye başladım. Özellikle her şeye "Opsiyonel kanka." yazan tiplerden daha çok nefret ediyorum. Bu kelimeyi her yerde kullanan 10 kişiden 9'u anlamını bile bilmiyordur.

En nefret ettiğiniz kelime nedir?
Ablan kral, geçen gün midpointe gittim gibi akım olan kelimeler.

"Opsiyonel." Kelimesinden son zamanlarda çok nefret etmeye başladım. Özellikle her şeye "Opsiyonel kanka." yazan tiplerden daha çok nefret ediyorum. Bu kelimeyi her yerde kullanan 10 kişiden 9'u anlamını bile bilmiyordur.
Kırmızı forumda bir ara mesajlarımızın sonuna (opsiyonel) ya da (opsiyonel değil) yazıp yolluyoruk. Kahkaha emijisi kasıyorduk.

Yeni konular

Geri
Yukarı