En performanslı Windows sürümü nedir?

Tamam bu LTSC'yi nasıl yapacağım. O da modlanmış olmuyor mu?
Microsoft'tan kuracağım diyorsanız modlanmış değil, başka bir yerden indireceğim derseniz modlanmış oluyor fakat ikisi de aynı olarak geçer. Sadece güvenip güvenmemenize bağlı.
İkisinin arasındaki tek fark Microsoft versiyonunun normal kullanıcılar tarafından etkinleştirilemiyor olması.

Modlanmış Windows'larda bazı oyunlar ve programlar çalışmıyor mesela bir tane Windows 10 Lite sürümünde Forza Horizon 4 çalışmamıştı. O yüzden Windows 10 SL veya ltcs tercih edin resmi sürüm olsun yani.

Microsoft'tan kuracağım diyorsanız modlanmış değil, başka bir yerden indireceğim derseniz modlanmış oluyor fakat ikisi de aynı olarak geçer. Sadece güvenip güvenmemenize bağlı.
İkisinin arasındaki tek fark Microsoft versiyonunun normal kullanıcılar tarafından etkinleştirilemiyor olması.

Hocam size zahmet Microsoft linkini atar mısınız?

Hocam size zahmet Microsoft linkini atar mısınız?
Hocam etkinleştiremiyor olduğunuzdan dolayı problem yaşayabilirsiniz, pek orjinal sürümünü tavsiye etmiyorum ama buyrun:

Hocam sağdaki mi soldakimi.

Dosya Ekleri

• 1111111111.PNG
    1111111111.PNG
    22,3 KB · Görüntüleme: 22
Kararlılık derken güvenliği falan nasıldır bilginiz var mı?

Topluluğun tepkileri sonucu güvenlik yamaları geri getirdiler. Önceden yoktu tabii. Güvenlik noktasında Windows'tan daha kötü ya da daha iyi değildir. Ama mahremiyet noktasında Windows'tan katbekat daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

Ben uzun süredir modlu Windows kullanan bir insanım. Ve bugün deneyimlemek için "kernel OS 22H2 v1.4 Lite" kurdum ve bugune kadar kullandığım en iyi ISO olduğunu söyleyebilirim.

Geri
Yukarı