En iyi Windows sürümü nedir?

Ben şahsen Windows 11 tavsiye etmiyorum daha stabil bir sürüm değil ben 11'i kullandım anakartımdaki jack girişinden ses alamamıştım bir güncellemeden sonra Wi-Fi ile 6Mbps'den fazla indirme göremiyordum ping problemi yaşıyordum oyundayken kulaklıktan hoparlöre geçmek istediğimde ses yine kulaklıktan geliyordu bunun gibi sorunlar beni Windows 10'a geçmeye itti ve formatladıktan sonra bu türde sorunların hepsi ortadan kalktı.
Tavsiyem stabil olsun dersen Windows 10 kullan.

Hocam ben 70 Mbps internet kullanıyorum Windows 11 Insider sürümünde 65 Mbps Wi-Fi ile rahat alıyorum.

Hocam ben 70 Mbps internet kullanıyorum Windows 11 Insider sürümünde 65 Mbps Wi-Fi ile rahat alıyorum.

Bende 200Mbps fiber kullanıyorum ilk başlarda bende tam hız alıyordum güncelleme almaya başladıktan sonra Wi-Fi'de download da problemler LoL oynuyorum onda ping problemleri yaşamaya başladım şimdi Windows 10 da bu tür sorunlar kalktı.

Bende 200Mbps fiber kullanıyorum ilk başlarda bende tam hız alıyordum güncelleme almaya başladıktan sonra Wi-Fi'de download da problemler LoL oynuyorum onda ping problemleri yaşamaya başladım şimdi Windows 10 da bu tür sorunlar kalktı.

Hocam ben ilk çıktığından beri kullanıyorum 1 yılı geçti.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı