En sevdiğim tavuğum hastalandı

drogbaformalı

Decapat
Merhabalar.

4 Katlı apartmanın bahçesinde 6 adet tavuk besliyorum. Bunların 4'ü kucakta yetiştiği için tamamen uysallar. Bu gün bahçeye yem indirirken her zaman ayağımın altına ya da dibime kadar karşılamaya gelen 4 tavuğun 3'ü geldi, diğeri ise kümesin arkasına oturmuş geç geldi. Az da olsa uyuşuktu.

Şu an eve soktum, yatağımın yanında aspirinli su ve buğday, baharatlı karışımı yem de verdim. Hafif canlanma var gibi ama yatmıyor ayakta duruyor. Sanırım içeride olduğu için bölgeyi tanımaya çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sordum ve dalga geçtiler "tavuk veterinere götürülür mü ?" Diye.
Mazur görün tavuğu pansuman için hastaneye götürüp davuk diyen abi geldi aklıma biraz güldüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada geçmiş olsun.

Veteriner'e götürün. Ayağında şişlik var mı?

Ayağında şişlik yok. Az önce arkada kartondan yer yaptım. Yem yedi, su içti ve hafifte uyuklayınca yavaşça kendine geldi ve sonra da her yeri ıslattı. Ben de dışarı çıkarmak zorunda kaldım sonra dışarı çıkınca sabahki eski yerine kümesin yanına gitti, ben de balkona çıkıp paspası koyayım der demez yem atacağımı sanıp koştu. Hafif hafif düzelmeye başladı yani.
Gercek mi bu şakamı yapıyorlar oda bir can oda bir hayvan başka veterinere gidin kınıyorum o veterineri.
Aynısını dedim inanır mısınız bilmiyorum ama ...
Mazur görün tavuğu pansuman için hastaneye götürüp davuk diyen abi geldi aklıma biraz güldüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Masumca tavuk demesi fsdkhksfdjfsh.

Bu arada geçmiş olsun.
"kedi de değil ney? davuk"🤣

Geri
Yukarı