En sevdiğiniz 3 oyun nedir?

En sevdiğim oyunlar listesi çok fazla duygusallığa yer veriyor yoksa en iyi oyunlar listesi çok başka.

- İnfamosu 2
- Dying Light 1/
- Prototype 2 veyahut Elden Ring.

1.Dying Light
2.Tomb Raider Serisi
3.Left 4 Dead 2

Bana sorarsanız;
1-Red Dead Redemption.
2-Max Payne.
3-Uncharted
Sizin en sevdiğiniz 3 oyun nedir dostlar?

1: Crysis 1
2: Call of Duty Modern Warfare 2 2009
3: Mafia 2

Zor soru ama yine de seri olarak bakarsam;

1-)Wolfenstein serisi (Ara ara Wolf-3D modlamalarını bile indirip bitiriyorum, 20 yıldan fazladır insanı kendine bağlayan muhteşem bir seri. RTCW'ye falan girmiyorum bile her şeyiyle harika tek kelimeyle.)

2-)GTA serisi (3-Vice City-San Andreas üçlemesinin olduğu yıllar efsaneydi.)

3-)Crysis serisi (2007'den sonra günümüz bilgisayar teknolojisinin yavaş yavaş oturmaya başladığı dönemin en iyi serisi diyebilirim kendi adıma, hikayesiyle, çağının ötesindeki grafiğiyle kombinasyonlarıyla bir devrim niteliğinde. Her sene 4 oyunu da en az 1 kere bitiririm. Sabırsızlıkla 4. oyunu da bekliyorum.)

Tek tek oyun olarak bakarsak

1-)Need for Speed Underground 1 (O dönem araba yarışı oynayanlar bilirler, bütün bilinen araba yarışı oyunu dinamiklerini yeniden yazmış ve araba modifikasyonu anlamında muazzam yenilikler getirmiş bir oyundu. Herkes 2'yi bilir oynar da asıl devrimi yapan 1'di, 2 onun daha gelişmiş versiyonu gibi bir şeydi sadece. Dolayısıyla sonra gelen hiçbir oyun onun yaptığı etkiyi yapamadı bence. O dönem steam yoktu da bir oyuna harcadığım en çok zamanı bu oyuna harcamış olabilirim toplamda. 0 abartı. O yüzden benim 1 numaram budur, oynarken en zevk aldığım oyun da net NFSU 1'dir zaten. Ayrıca soundtrack olarak da efsanedir, hala dinlediğim şarkıları var.)

2-)Return to Castle Wolfenstein+multiplayer ekürisi Wolfenstein - Enemy Territory (Yukarda uzun uzun açıkladım zaten, aynı şeyleri söylemeye gerek yok.)

3-)Max Payne 1 (Çıktığı dönemde türünün en başarılı örneklerinden biriydi, uzun zamandır bitirmedim ama çıktığı dönemde en çok vakit alan oyunlardan biriydi. Hikayesiyle dinamikleriyle bir efsane. Şu an bu mesajı yazarken bile bir oynama hissi geldi hatta.)

Yeni konular

Geri
Yukarı