En sevdiğiniz anime karakteri?

Sasuke Uchiha.
1652448453716.png

Sevmemin nedeni animeye başlamadan önce bile kişiliğimin ona çok benzemesi.

Marin Kitagawa, çünkü 😃
Çünküsünü hepimiz gayet iyi biliyoruz. Ayrıca, pek fazla anime izlemem. Yani çok fazla karakter tanımıyorum.

Hiç sevmem. Aşırı sinir olurdum.
Not: Itachi'ciyim ezelden.
Naruto'yu ve çoğu arkadaşını öldürmeye çalıştı. Büyük ihtimal ondan sevmiyorsun. İtachi Sasuke'ye en yakın arkadaşını öldür demişti. Sasuke'de Naruto ile ilk kavgasında Naruto'yu bayılttı ama en yakın arkadaşını öldürmek istemedi. O günden beri Sasuke favorimdir. Kötü yanı eskiden arkadaşlarına saldırması. Yoksa Sasuke iyidir.

Naruto'yu ve çoğu arkadaşını öldürmeye çalıştı. Büyük ihtimal ondan sevmiyorsun. İtachi Sasuke'ye en yakın arkadaşını öldür demişti. Sasuke'de Naruto ile ilk kavgasında Naruto'yu bayılttı ama en yakın arkadaşını öldürmek istemedi. O günden beri Sasuke favorimdir. Kötü yanı eskiden arkadaşlarına saldırması. Yoksa Sasuke iyidir.
Ben en sondaki tavırlarını hiç beğenmemiştim. Ama spoiler olmasın diye çok girmeyeyim oralara.

En sevdiğim karakter Ayanakoji. Sebebi ise çok zeki olması ve kızları elinde oynatması. Her animede olan kızları görüp kızaran, konuşamayan tiplerden nefret ettiğim için.

1- Nanami Aoyama - Sakurasou no Pet na Kanojo
2- Mai Sakurajima - Bunny Girl Senpai

Geri
Yukarı