En sevdiğiniz bilgisayar oyunu nedir?

En sevdiğiniz oyun nedir? Bayıla bayıla oynadığınız ve şiddetle tavsiye ettiğiniz bir oyun varsa önerileri bekliyorum. Listemde birçok oyun var ama hangisinden başlayacağımı bilemedim, tavsiyelere göre şekillendireceğim önceliklerimi.

Bütçe veya sistem gereksinimi fark etmiyor.

RDR2, GoW, Call of Duty serisi, GTA 5, Far Cry 3, Mafia 1 ve 2

Hocam ben aksiyon oyunları oynuyorum genellikle Dishonored beni sıkar mı oyunda aksiyon durumu nasıl? Oynamayı düşünüyorum.

Hocam sıkabilir. Aksiyona girebilirsiniz ama aksiyon biraz zor. Yani pata küte gidemezsiniz. Temposu yavaş denemez ama taktik strateji söz konusu. Gizlilikle aranız iyiyse alın.
Ayrıca zamanında Epic Games'de Definitive Edition hali ücretsiz verilmişti almış olabilirsiniz.

Hocam sıkabilir. Aksiyona girebilirsiniz ama aksiyon biraz zor. Yani pata küte gidemezsiniz. Temposu yavaş denemez ama taktik strateji söz konusu. Gizlilikle aranız iyiyse alın.
Ayrıca zamanında Epic Games'de Definitive Edition hali ücretsiz verilmişti almış olabilirsiniz.

Hocam metro serisini oynuyorum şu an azıcık gizli gidip bir anda canım istediğim zaman bam gün dalıyorum Dishonored da bunu yapabilir miyim?

Hocam metro serisini oynuyorum şu an azıcık gizli gidip bir anda canım istediğim zaman bam gün dalıyorum Dishonored da bunu yapabilir miyim?

Siz de bendensiniz hocam. Ben de öyle yaparak oynamıştım. Tek sıkıntı oyunda fark edilmenize göre puanınız düşüyor. Ben puanı umursamadan oynadım. Puan takıntınız yoksa siz de öyle yapabilirsiniz.

Oyunu oynayalı çok oldu ama hatırladığım bir etkisi yoktu. Benim puanlar düşüktü ama başıma bir şey gelmemişti. Yani öylesine oynayanlara challenge olsun diye konulmuş.
Bi' de şu an 89 TL almayıp indirimde 22, 25'e alın derim.
Hocam bildiğim kadarıyla oyunda birden fazla son var bu puan oyun sonuna etki ediyor mu iyi kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı