En sevdiğiniz boss

Hellblazer Aku

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Whiterun
Daha fazla  
Devil May Cry 3 Vergil. Refleksleri test etmesiyle, karizmasıyla, sahneye her girişinde spot ışığını çalmasıyla en sevdiğim Boss'tur Vergil.
bossum.jpeg

Devil May Cry 3 vergil. Refleksleri test etmesiyle, karizmasıyla, sahneye her girişinde spot ışığını çalmasıyla en sevdiğim boss'tur vergil.
Eki Görüntüle 991090

Çok hikayeli oyun oynamam ama küçükken babam PS3 almıştı ve yanında Prince of Persia'nın bir oyunu gelmişti. Adını bilmiyorum ama konusu sanırım yanımızda kralın kızı var kral kötü biri savaşıyoruz gibi bir şey idi. Prensin bir eli metal bir şey ile sarılıydı. Kızda büyülü müyülü garip biriydi. O oyunda bir boss vardı ve kareye aşırı hızlı basmak gerekiyordu. Maksimum 7 yaşında olan ben ve kuzenim tabii beceremedi. Eniştemiz çok içli dışlıydı oyunlarla hala da öyle. O geçmişti bossu. Çocukluk tramvası. 2005 yılında doğdum.

Genichiro Ashina, net. Hele Way of Tomoe hali... Şuna bakın bee:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an benim için şüphesiz; Bloodborne 'da ki ilk boss olan ''RUHBAN CANAVARI'' ne Bloodborne da diğer bosslarda ne ds3 ve ds2 de hiç bir bosu bu kadar etkilememişti beni.

Geri
Yukarı