En sevdiğiniz coin hangisi?

Akıma kapılanlar zarar etti zaten. Ben hiç coin almadım mesela, 1 günlüğüne coin alıp sitenin hediyesini alıp satmıştım sadece. Kolay para kazanmak isteyenler varsa bir o kadar da kaybeden olur.
Halen %10 kardayım zaten. Elon abi bi tweet daha atsada hemen satsam diye bekliyorum fırladığı gibi .
Yatırım tavsiyesi değildir ama BNB ve BURGER ısrarla çıkacak gibi geliyor bana.

Hocam o mobilden kazılan coin. Telefonu kapatsanız bile çalışıyor. Ve sanırsam değeri 0.1 lira.
11,8200 pi var şuan. Değeri 0.1 lira olsa bile dolardan baz alınmaz mı? 1,2 sene böyle artsın dursun 2 seneye borsaya girer diyorlar. Zaten uğraş, kafa yorma yok yani 0.1 bile kar .

7 günde %267 , 24 saatte %95 hey maşallah.
Aşağı salacağı korkusu olmasa gireceğim ama giremiyorum...

7 günde %267 , 24 saatte %95 hey maşallah.
Aşağı salacağı korkusu olmasa gireceğim ama giremiyorum...
Eki Görüntüle 887553
Vallahi hacim güzel. Sabaha kadar 2₺ görür diyorlar ama sen kendi bildiğini yap. Benim 190₺ ile işim yok. Kalsın. Elbet 2₺ olacak. Her coin düştüğü kadar yükselir. Yine YTD ama .

Ben her zaman ethereum u güvenli liman olarak görüyorum ama bu sıralar favorim Polkadot DOT. İnancım büyüktü zaten şu an ilk5e girdi yeni olmasına rağmen. Bnb de 2 gündür beni mutlu ediyor. Şimdi görüyorsunuz Yatırım tavsiyesi değildir.

Coinler sagolsun diye arabamın arkasına yazarım diye heyecanlanıyorum artık.

Önceden Monero ve Ravencoin'di, artık TRON Coin (TRX)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…