En sevdiğiniz dizi/film?

Karayip Korsanları serisi........ Çok özeldir benim için. Zaten bundan başka pek film sevmem böyle nadir vardır. 7-8 yaşımdan beri bu filmi bildiğim için eskileri hatırlatıyor ve hüzünleniyorum. Ayrıca mükemmel ama mükemmel bir hikayesi senaryosu var. Tam benim tarzıma uygun, bayılıyorum ve aşığım bu filme. Kim ne derse desin artık "Max Karayip Korsanları fanı" mı derler ne derler bilemiyorum ama bu benim için bir gerçek. 500 defa izlesem yine sıkılmam baştan baştan bitiririm. Bir daha bunun gibi bir film geleceğini sanmıyorum. Artık yeni Karayip Korsanları film'i gelmeyecek. Gelse bile Johnny Depp yer almayacak. Tadında bırakmaları daha iyi oldu ama üzdü be.....
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birden fazla var o yüzden 5'er tane yazacağım.
Dizi olarak;
  1. Dexter: Diğer dizilerden çok farklı bir yapıısı var. Yerine geçen Ray Donovan dizisini de aşırı severim. O da konu olarak diğer dizilerden ayrılıyor.
  2. Game of Thrones: İzlerken dünyadan, gerçeklikten tamamıyla uzaklaştıran dizi.
  3. Vikings: Tarihi dizileri seviyorum.
  4. Suits: Neler olacağını kestiremediğim çok nadir dizilerden. Oyunculuklar harika.
  5. Seinfeld: Eski ama çok başarılı bir komedi dizisi.
İsterseniz dizi listeme bakabilirsiniz: http://www.imdb.com/list/ls504948225/

Film olarak;
  1. Hobbit serisi: Yüzüklerin Efendisini komple seviyorum ama nedense Hobbit serisi bende başka duygular uyandırıyor.
  2. The Wolf of Wall Street: Efsane bir Martin Scorsese başyapıtı. Gerçekten kaliteli bir film %80'i gerçek hikayeden esinlenmiş. Hem bilgilendirici hem eğlenceli.
  3. Hızlı ve Öfkeli serisi: Özellikle Tokyo Drift tekrar tekrar izlediğim bir film.
  4. Bohemian Rhapsody: Rami Melek'in kariyerinin oyunculuğunu oynadığı filmdir. Bu da %79.9'u gerçek hikayeden esinlenmiş çok kaliteli bir filmdir. Freddie Mercury'nin hayatını ve Queen grubunu ele alıyor zaten. Seslendirmelerden tutun oyunculuklara kadar her şey çok iyi.
  5. Son olarak, Whiplash: Çok anlamlı bir film. Anlatılmaz, izlenilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı