En sevdiğiniz dizi karakteri kimdir?

Breaking Bad - Walter White(Bryan Cranston)
Breaking Bad - Jesse Pickman(Aaron Paul) ...... BITCH! ... Yo!

65-emmy-odullerine-breaking-bad-damga-vurdu-1409042254.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Favorim 02:32

Sherlock Holmes - Sherlock Holmes(Benedict Cumberbatch)
Benedict-Cumberbatch-High-Definition-Wallpapers-1080p.jpg

Vikings - Ragnar Lothbrok(Travis Fimmel)
vikings-the-saga-of-ragnar-lodbrok-733240.jpg

How I Met Your Mother - Barney Stinson(Neil Patrick Harris)

giphy.gif

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Game of Thrones - Eddard Stark(Sean Bean)
nedstark.jpg

Takip ettiğim dizi ve filmler çok ama aralarında en beğendiğim dizilerdeki oyuncular bunlar. Zamanı gelince onları da listeye eklerim belki...

Bu son zamanlar favorim Vikings adlı dizi hatta yıllarca beklediğim Warcraft filminin baş rol oyuncusunun Vikings dizisinin baş rol oyuncusu olan Travis Fimmel'ın olması beni hem sevindirdi hemde merak etmemi sağladı.
mid_2611671_02_201507120232058858.jpg
warcraft_nws8.png

Ekstra olarak Big Bang Theory, Mr. Robot, The Flash, Arrow gibi dizileri takip ediyorum. Arrow'u izleme sebebim The Flash. Dc Comics kahramanı olduğu için takip ediyorum. Filmi de çıkacakmış bakalım. Batman v Superman adlı filmde görmüşüsünüzdür zaten.

Walking Dead ve Lucifer adlı 2 diziye başlamayı düşünüyorum.

Bu arada arkadaşlar arasında kıyaslamıştık. Kendi fikrimi söylemem gerekirse Vikings adlı diziyi Game of Thrones adlı diziden çok daha fazla beğendim. En başta sıkılacağımı düşündüm ama çok güzel bağladı dizi kendine. Savaş sahneleri filan daha gerçekçi. İskandinav mitolojisini çok iyi yedirmişler filme. Kıyaslamamızın nedeni savaş sahneleri ve konu oldu.

Vikings daha fazla keyif verdi o savaş ruhunu izleyiciye yaşatıyor.
Ragnar yürüyor heyt be diyorsun orada... :)

Walter White(Baryan Cranston),Jesse Pinkman(Aaron Paul),Elliot(Mr Robot),Tuco Salamanca ve kuzenleri(Breaking Bad).

Geri
Yukarı