En Sevdiğiniz Dizi(ler)

Can yaman piyasası başladıktan beridir Türk televizyonundaki bu tür dizileri izlemiyorum. Netflix, Behzat Ç. Falan izliyorum. Son zamanlarda söz dizisinin geri gelmesini isterdim. İzlerdik yani en azından. 1-2 yıl önce.

Türk dizisi olarak Sadakatsiz :D
Yabancı dizi olarak Prison Break'ten sonra The 100'ü keşfettim. Tek kelime ile efsane.

Can yaman piyasası başladıktan beridir Türk televizyonundaki bu tür dizileri izlemiyorum. Netflix, Behzat Ç. Falan izliyorum. Son zamanlarda söz dizisinin geri gelmesini isterdim. İzlerdik yani en azından. 1-2 yıl önce.

Televizyon dizilerinin sevilmemesinin sebebi ne çok merak ediyorum. Ha güzeller demiyorum. ama Netflixten farkını merak ediyorum. Netflix hiç izlemedim. Nasıl farklar var.

(Rezil aşk dizilerini saymıyorum)

Televizyon dizilerinin sevilmemesinin sebebi ne çok merak ediyorum. Ha güzeller demiyorum. Ama Netflix'ten farkını merak ediyorum. Netflix hiç izlemedim. Nasıl farklar var.

(Rezil aşk dizilerini saymıyorum)

İşte ben de onu diyorum. Rezil aşk dizileri çok olduğundan dolayı bıraktım. Netflix'i de mülteci kampı gibi 5 kişi kullanıyoruz :D. En düşük paketi kullanıyoruz. Onun için bana daha avantajlı geliyor. Netflix izliyorum demek yabancı dizi izliyorum demek değil. Oradaki Türk yapımları da izliyorum fakat televizyonda çoğu dizi aşk dizisi. İşte zengin, şirket sahibi adam ve aşık olduğu orta geçimli kendi halinde bir kız :D.

En SEVDİĞİM , tekrarlıyorum anlamayacak kalın kafalı arkadaşlar için SEVDİĞİM ,kesinlikle en iyi iddiasında bulunmuyorum , en SEVDİĞİM diyorum , yani öznel* olarak en SEVDİĞİM diziler: Stranger Things , Rick and Morty , Sherlock Holmes .

Öznel* :
1610969477790.png

Geri
Yukarı