En sevdiğiniz dizi nedir?

Yerli dizi olarak Şahsiyet, yabancı dizi olarak Dark diyebilirim.

99.jpg

Merhaba. Kendi avatar resmimden bu belli zaten, ayrıca belirtmeme gerek yok herhalde. Arka Sokaklar'ı evde ben izliyorum, çünkü diğerlerine biraz sert (mafya dizileri gibi :) ) geliyormuş, Kayseri Merkez Öğretemenevi''nde bir ara (ne zaman içinde yer alan TV'ye baksam) Kanal D'de hep bu dizi (Arka Sokaklar) açıktı, 8-10 yıl kadar önce. Bir de Erkenci Kuş'un final yapmasına ailecek oldukça üzüldük, bence biraz daha farklı senaryolarla bu ekip bu diziyi bir süre daha sürdürmeliydi. "Bayağı bayağı" :) Can Yaman'ın ağzına çok yakışan bu ünlü sözüyle bu dizi bir süre daha devam etse çok daha iyi olurdu herhalde. Kolay gelsin.

The Vampire Diaries, diziye arkadaş önerisiyle başlamıştım 6. sınıfta yaklaşık 12-13 yaşlarında şimdi üniversite 2deyim, 21 yaşına gireceğim. bitince üzülmüştüm, her ne kadar son sezonu çok iyi olmada. Ancak bize kazandırdığı The Originals gibi efsane bir yan dizisi oldu ve şu anda hala devam eden Legacies orta çaplı bir dizi, halada izliyorum 30uma gelirsemde yine izleyeceğim :D

Favori listem:
-The Vampire Diaries
-The Originals
-Doctor Who
-Heroes
-Once Upon A Time
-The 100

1569959108993.png

Son düzenleme:
Hangi birisini sayayım ki, sıralama yapmak imkansız hepsi muhteşem.

- Supernatural
- The Big Bang Theory
- Lost
- The 100
- Sherlock Holmes
- Breaking Bad
- The Flash
ve efsanevi The Walking Dead.

Geri
Yukarı