En sevdiğiniz evren hangisi?

Bir Matmazel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Arkadaşlar, haydi hayal gücümüzü kullanalım.

Filmler, diziler, oyunlar, kitaplar aklınıza gelebilecek her eseri düşünün. Örneğin GTA evreni ya da Witcher evreni. Yaşar Kemal'in yarattığı İnce Memed evreni ya da Otostopçunun Galaksi Rehberi evreni..

Aklımıza gelebilecek bütün eserlerin evrenlerini düşünün. Siz hangi evrene aşıksınız? Hangi evrende yaşamak isterdiniz ve o evrende ne olmak isterdiniz? Ya da o evrendeki hangi karakter olmak isterdiniz? Hiç düşündünüz mü? Düşünün ve bizimle paylaşın.

Benim için en mükemmel iki evren var: Biri Witcher diğeri Game of Thrones evreni. Witcher'da bir karakter olsaydım bu kesin ama kesin Yennefer olurdu. Zaten karakter olarak bana çok benziyor. Game of Thrones'ta ise kesinlikle çok sevilmese de Sansa Stark. Baktım da Yennefer da çok sevilmiyor. Çemberin dışındayım sanırım.

Filmler, diziler, oyunlar, kitaplar aklınıza gelebilecek her eseri düşünün. Örneğin GTA evreni ya da Witcher evreni. Yaşar Kemal'in yarattığı ince memed evreni ya da otostopçunun galaksi rehberi evreni.

Aklımıza gelebilecek bütün eserlerin evrenlerini düşünün. Siz hangi evrene aşıksınız? Hangi evrende yaşamak isterdiniz ve o evrende ne olmak isterdiniz? Ya da o evrendeki hangi karakter olmak isterdiniz? Hiç düşündünüz mü? Düşünün ve bizimle paylaşın.

Benim için en mükemmel iki evren var: Biri Witcher diğeri Game of Thrones evreni. Witcher'da bir karakter olsaydım bu kesin ama kesin Yennefer olurdu. Zaten karakter olarak bana çok benziyor. Game of Thrones'ta ise kesinlikle çok sevilmese de sansa stark. Baktım da Yennefer da çok sevilmiyor. Çemberin dışındayım sanırım.

Ahiret.

Yani en sevdiğim evren Game of thrones 'un da içinde bulunduğu "a song of ice and fire" evreni. Doyamıyorum keşke daha çok dizisi, filmi hatta UE5 ile şöyle güzel RDR2 kalitesinde bir oyunu olsa diye çok arıyorum ama :D asla o evrende yaşamak istemezdim kendi gerçek dünyamda yeteri kadar mutluyum açıkçası hiçbir hayal dünyası evrende yaşamak istemem.

Filmler, diziler, oyunlar, kitaplar aklınıza gelebilecek her eseri düşünün. Örneğin GTA evreni ya da Witcher evreni. Yaşar Kemal'in yarattığı İnce Memed evreni ya da Otostopçunun Galaksi Rehberi evreni.

Benim için en mükemmel iki evren var: Biri Witcher diğeri Game of Thrones evreni. Witcher'da bir karakter olsaydım bu kesin ama kesin Yennefer olurdu. Zaten karakter olarak bana çok benziyor. Game of Thrones'ta ise kesinlikle çok sevilmese de Sansa Stark. Baktım da Yennefer da çok sevilmiyor. Çemberin dışındayım sanırım.

The Punisher evreninde olup frank Castle olmak isterdim

Yeni konular

Geri
Yukarı