En sevdiğiniz içecek

Çayı tek içemiyorum dersin yanın da kahve içilir türk kahvesi nadir olarak. Türk kahvesi daha tatlıdır yapması zordur. Nescafe ayakta kalmak içindir.
Çayımı alırım akşam da 2 si 1 arada oh mis. Sonra gece 3-4 olur yatarım. Planı bu :D. Dişleri yontmak zor birde Anatomi girince yok oluyorum :(. (Ablamdan bahsediyorum ben diş hekimliği okumuyorum)

Son düzenleme:
Sıra ile:
Su ( aşırı derecede severim kendisi günde 7 8 litre rahat içebilirim evde olduğum zaman )
Espresso ( kaliteli kahve ile yapınca tadı çok iyi oluyor 500 makine desen 100 çekirdek kahve 1KG 250₺ kahve öğütücü o ay istediğin kadar yap )
Bim'de satılın egzotik meyveli fanta.
Kola.
Kızılay elmalı soda.
Çaydan hiç mi hiç haz etmem o yüzden altıncezve kivi ve kuşburnunu tercih ederim.

Maden suyu içmeyince midem patlayacakmış gibi oluyor, bağımlılık yaptı.
Ağır yiyorsan şart oluyor bağımlılıkla pek bir alakası yok aslında yararlı bir içecek kola gibi içeceklerin yanına.
Sıra ile:
Su ( aşırı derecede severim kendisi günde 7 8 litre rahat içebilirim evde olduğum zaman )
Espresso ( kaliteli kahve ile yapınca tadı çok iyi oluyor 500 makine desen 100 çekirdek kahve 1KG 250₺ kahve öğütücü o ay istediğin kadar yap )
Bim'de satılın egzotik meyveli fanta.
Kola.
Kızılay elmalı soda.
Çaydan hiç mi hiç haz etmem o yüzden altıncezve kivi ve kuşburnunu tercih ederim.
1 bardak su içiyorum 2-3 kere tuvalete gitmem gerekiyor o ne kanka. 1 bardak dediğim günde değil rastgele bir zamanda içiyorum ve tuvalet çıkılmaz oluyor.

Ağır yemiyorum ama günde 2-3 tane içiyorum biraz ondan oldu diyebilirim. Evet çok yararlıdır herkes günde en az 1 tane içmeli bence. Bu arada şimdiye kadar hiç meyvelisini içmedim.
Mide sıvısına düşman değil dost olması çok büyük bir artı. Su kadar ucuz hem de.
Fazlası Böbrek Taşı yapıyor, aman dikkat et.
Her şeyin fazlası zarar kuralından şaşmamak gerekiyor.

Geri
Yukarı