En sevdiğiniz işletim sistemi nedir?

Windows 10 ve Windows 7 Ultimate tabii ki. O Ultimate yazısı için format zamanı 30 km yol masaüstü taşıdığımı bilirim otobüste, çocuktuk tabii anlamazdık ama ne anılarımız oldu be, kalbimdesin Windows 7 Ultimate :).

Önceden Windows XP'yi çok severdim. Peki neden Windows XP? Temasını beğeniyordum. Ses ve müzikleri de güzeldi.

Sonra Windows 7'ye geçtim fakat kısa süre kullandıktan sonra Windows 10'a atladım. Windows XP ile çok anımız olmuştu. Windows 7 ise tema açısından beğendiğim bir işletim sistemiydi.

Bu yıl ise Windows 11'e geçtim. Tema açısından Windows XP ve Windows 7'yi seçerim. Özellik ve performans bakımından Windows 11'i seçerim.

Her ne kadar tercih edilmese bile Windows 8.1'in garip bir bağımlılık huyu var alıştıktan sonra başkası sarmıyor sanki :D RAM tüketimi HDD kullanımı ve driver stabilitesi olarakta yeterince başarılı(son nesil pcler hariç) bayağı bir aşk yarattı bende 8.1 olmadan yapamıyor gibi hissediyorum.

Windows 8.1,şu anda da kullanmaktayım hem HDD dostu,hem güncellemeleri devam ediyor hem de şık.
Yavaş yavaş program desteklerini de çekmeselerdi iyiydi :D

Geri
Yukarı