En sevdiğiniz Kemal Sunal filmi

Bütün herkes komik olduğu için espriyi yakalamaya odaklanmış, yaptığı hareketlere odaklanmış, az bir araştırma ile karşı cinse ettiği hakaretleri görebilirsiniz veya erkekliği ne kadar küçük düşürdüğünü.

Kimse kimsenin izlediğine karışamaz, herkes herkese saygı duymak zorunda, ben izlemeyin demiyorum.
Yanlış anlamada. O kadar gereksiz yerlere takılmışınki anlatamam. Gerçi yine bildiğini oku ne diyebilirim ki sana?

Çünkü fazla terbiyesiz ve alttan alttan hakaret ediyor, küfürler ediyor fakat bunu kimse farketmiyor. Örneğin: "Unutmayın! Erkek adam arkadan vurur" repliği size ne anlatıyor?
Kaç yıl önce çekilmiş bir film. Tam olarak ne bekliyorsun ? O zamanın konuşma tarzı hitap edilen kitle çok farklı.

Kaç yıl önce çekilmiş bir film. Tam olarak ne bekliyorsun ? O zamanın konuşma tarzı hitap edilen kitle çok farklı.

Neden bu kadar tepki verdiğinizi anlayamadım, ben sadece kendi fikrimi belirttim, daha sonra arkadaşım @Iskenderun ise neden bana böyle düşündüğümü sordu, bende ahlak çerçevesi içerisinde cevaplar verdim, herkes bir birine saygılı davrandı ve konu dağıldı. :)

Sevmek zorunda mıyım arkadaşım, sen RTE'yi sev diye kimse zorluyor mu seni, yanlışlarını güzel bir dille söylemek hata mı yani?
Yanlış anlamada. O kadar gereksiz yerlere takılmışınki anlatamam. Gerçi yine bildiğini oku ne diyebilirim ki sana?

Sevmek zorunda mıyım arkadaşım, sen RTE'yi sev diye kimse zorluyor mu seni, yanlışlarını güzel bir dille söylemek hata mı yani?
Güzel kardeşim 🤗 bu bir yanlış değil ama. Adamın onca filminden verdiği mesajdan sen sadece bunu görürsen o zaman bu adamla senin bir sorunun vardır. Bu aynı şey gibi, sevmediğiniz birinin kaşık tutuma şekli bile sizi sinirlendirebilir. Ama sevdiğiniz kişi size kaşık fırlatsın umurunuzda olmaz. Bu biraz da onun gibi bir şey.

Güzel kardeşim 🤗 bu bir yanlış değil ama. Adamın onca filminden verdiği mesajdan sen sadece bunu görürsen o zaman bu adamla senin bir sorunun vardır. Bu aynı şey gibi, sevmediğiniz birinin kaşık tutuma şekli bile sizi sinirlendirebilir. Ama sevdiğiniz kişi size kaşık fırlatsın umurunuzda olmaz. Bu biraz da onun gibi bir şey.
Bu sadece yaptıklarından birinin örneği, ben hep bunları yapıyor demiyorum ki, sadece ben bunları farkediyorum, tabii ki yaptığı iyi niyetle verdiği mesajlarda vardır.

Bu sadece yaptıklarından birinin örneği, ben hep bunları yapıyor demiyorum ki.
Bak diyorsun ki "Bu sadece yaptıklarından birinin örneği, ben hep bunları yapıyor demiyorum" e yine aynı şeyi demiyor musun?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı