En sevdiğiniz müzik

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vaktinizi çöp etmek için neden böyle bir konu açtığım hakkında hiçbir fikrim yok ama hadi en sevdiğimiz müzikleri burada paylaşalım!

benim en sevdiğim müzik: Aleyna tilki cevapsız çınlama.

Benim en sevdiğim müzik: Dharia sugar & brownies.

Ergence gelebilir ama batuflex - korkum yok. + amcas.

Ergence gelebilir ama
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Benim de en sevdiklerim arasında. Okkey EP çok güzel gerçekten de. Çıktığı ilk gün 14 Mayıs gibi bir tarihti. Gece 12'ye kadar beklemiştim. Ayrıca ergence değil.

Hearteater.

Ben genelde daha çok ruhu dinlendiren sade bir beat e sahip anlamlı sözlere sahip eski Türkçe rap tarzı şarkıları dinlemeyi seviyorum son zamanlarda bunlardan dinlediğim sagopanın bayağı bir şarkısı, norm un sözlerimi geri alamam sadece dinle sözler şerefsiz oldu, Hidra'nın bende bilmiyorum aynı dündeyiz gibi şarkıları bunlar gibi şarkılar, bence ilgisi olan herkese tavsiye ederim bayağı bir rahatlatıyor.

Geri
Yukarı