En sevdiğiniz oyun firması nedir?

CD Projekt RED ve İnfinity Ward olabilir. Bu arada bazı arkadaşlar oyun yapımcısı ve yayıncılarını karıştırıyor.

Paradox seven insanları anlamıyorum. En berbat firmadır. Oyun diye boş bir içeriği 50 ₺ civarına satıp, DLC ile tam oyunu 60 $ oyunlardan daha pahalı satar. Şahsen oyuncuların tepki göstermesi gereken rezalet bir firmadır.

New series adlı çıkacak. Orada Clementine tekrar gelir inşAllah. Skybound definitive series getirdi. Tüm karakterleri oynuyorsun. Satın aldım direk ya. Sonu çok güzeldi.
Yeni serinin geliceğini duymuştum ama kaynaklar hep ingilizce olduğu için birşey anlamamıştım.

Telltale Games'inde iflası baya tuhaftı.

Minecraft gibi en baba oyunlarla çalış sonra bir çalışan çıkıp Minecraft: Story Mode dışında tüm oyunlardan zarar ettik desin. [emoji2]

Soruda ince bir ayrım var. En sevdiğim oyunları yapan firma mı? Sempati duyduğum mu? Yoksa profesyonel iş yapan mı? Ben üçü için ayrı ayrı, tek cevaplar vereyim.

1. Rockstar Games
2. Blizzard
3. Double Fine
Diğer oyun firmaları olmasada olur ama o oyun firması olmasaydı hayatım değişirdi.

Gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı