En sevdiğiniz oyun karakteri nedir?

En sevdiğiniz oyun karakteri?

• Oy verenlerin toplamı
    144

Muhammed Morgan

Centipat
Oyunlarda hepimizin aklına kazınmış birçok karakter vardır. Kimileri hikayesiyle, kimileri karizmasıyla, kimileri nostalji ile vs. aklımıza kazınmış ve hepimizin kalbinde özel yerleri olmuştur. Anketteki en sevdiğiniz oyun karakterini seçin ve yorumlara yazın. Not: Anketteki oynadığımız oyunların karakterleridir, oynamadığımız oyun karakterlerini eklemedik, ama siz yazabilirsiniz.
IMG-20230403-WA0000.jpg

Son düzenleme:
Benim için en iyi oyun karakteri ana karakterimiz olmasa da Bioshock Elizabeth'dir. Hayat hikayesi geçmişi çok derindir. Oyunda gerçekten olduğunu hissettiren, duygu durumları, değişimi çok iyi işlenen, yapılmak için değil de cidden yardımcı olması oyuncuyla arasında bağ kurması için yapılmış harika işlenmiş bir karakter.
o5b358b5cbz41.png

He birde 20'den fazla kez bitirdiğim oyunun ana karakteri Joel var o da benim için ayrıdır. Gençlik aşkı üçgen göğüslü Lara Croft'da unutulmamalı tabi.

tomb-raider-1.jpg

Son düzenleme:
Benim için en iyi oyun karakteri ana karakterimiz olmasa da BioShock Elizabeth'dir. Hayat hikayesi geçmişi çok derindir. Oyunda gerçekten olduğunu hissettiren, duygu durumları, değişimi çok iyi işlenen, yapılmak için değil de cidden yardımcı olması oyuncuyla arasında bağ kurması için yapılmış harika işlenmiş bir karakter. He bir de 20'den fazla kez bitirdiğim oyunun ana karakteri joel var o da benim için ayrıdır. Gençlik aşkı üçgen göğüslülara Croft'da unutulmamalı tabii.

tomb-raider-1.jpg

Joel'a da ankette yer verebilirdim, unuttum onu reis.

Bu arada ankettekiler erkek oyun karakteri, kadın oyun karakterleri için farklı bir anket yapa bilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı