En sevdiğiniz oyunlar

Ozan-Tufan

Kilopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Arkadaşlar, rica etsem herkes en sevdiği 5 oyunu yazabilir mi? Benim favorilerim BATMAN ARKHAM CITY G.O.Y.E, RED DEAD REDEMPTION, GOD OF WAR 3, FIFA, GEARS OF WAR serileri :).

World of Warcraft
Warcraft III Frozen Throne
Diablo III
Dota 1 > Dota 2
Starcraft II
Heroes of Storm ( Oynamadım ama diğer yazdıklarımın hepsinden karakterler hero olarak bulunduğu için videosundan bile etkileniyor insan. :) Oynanış videolarından izledim tek sorun hareket hızları düşük, benim için oyundaki en büyük etmenlerden birisi hareket hızıdır. Belki ben başlayana kadar belki güncellenen yenilikler olur.)

Kısacası Blizzard de geç usta... ;)

Ama şu an en çok oynamak istediğim oyun, en son oynadığım oyunlardan birisiydi: Air Rivals
Oyunda ki yaş ortalaması gayet iyi bence neredeyse 20 yaş altı kişi bulamayacam. 30, 40, 50 geçtim emekliler bile var. :) Tabi arada küçüklerde oluyor. Ama oyun çok para istiyor. İster istemez yatırmak istiyorsunuz. Büyük ihtimal bunun için küçükler yok... Her neyse galiba şu an en çok oynamak istediğim oyun...

En sevdiğim videolardan birisi tabi bu eski bir video. Şimdi herkes 110'a doğru gidiyor item diziyor. E tabi o zamanda o level onlar için zor olduğu için... Zaten videoya müzik cuk oturmuş. :) Bu gemi I gear... Ben I gear ile başladım ama sonra A Gear oynamaya başladım. I Gear en hızlı gemidir. Sonradan A Gear ile çok iyi haz aldım. Ondan dönsem yine A Gear devam. Oyun hayatım, birde online oyun çok oynadığım için devamlı sohbet içerisindesin, anılarımdır, o, bu derken... Kitap yazarım. :D Diğer 2 gemi ise oyundaki B Gear ve M Gear... Bana oyun muhabbeti açmayın. Çok efkarlanıyorum. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mesela bu videoyu izlerken I gear olası geliyor insanın sonra bakıyorsun başka geminin videosunu görüyorsun kekelemeye başlıyorsun. :D '' hebe bebhebee''

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da A Gear... :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tomb Raider 2013.
Far Cry 3.
GTA 4.
Bioshock Infinite.
GTA Vice City.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı