En sevdiğiniz pizza çeşidi hangisi?

Vejetaryan malzemeli, tonlu(Ton bayılırım ama fırınlanmış hakkında ön yargılarım var elbette), tatlı chili soslu pizzalar hariç hepsini severek yerim.

Karışık harici olanlar bana pizza gibi gelmiyor nedense. Mesela sadece sucuklu peynirli pizza mı olur?

Bana da öbür türlü çok karmaşık geliyor. Her türlü pizzayı severim fakat sucuk veya sosis bunları bir arada karmakarışık değil de tek yemeyi tercih ederim. Pizzada mozerella peynirinin tadını seviyorum en çok. Hepsi güzel aslında.

En sağlıklısı ev yapımı ve ev yapımı tadı daha güzel seni destekliyorum.

Pizzanın çoğu çeşidi çok zararlı değil diye biliyorum ben, kalorisi bile çoğunun düşük diye duymuştum. Yanlışsam düzeltin.

Bence en iyisi karışık. Sade peynir, sade sucuk bana göre değil. İçine mısır, mantar, biber, domates vb. şeyler de girerse muhteşem oluyor.

Bence en iyisi karışık. Sade peynir, sade sucuk bana göre değil. İçine mısır, mantar, biber, domates vb. şeyler de girerse muhteşem oluyor.

En iyisi kenarları sarımsak soslu acilı pizza ama şu an pideyi pizzaya her zaman tercih ederim cökelikli tereyaglı pide.

Geri
Yukarı