En sevdiğiniz şarkıcı kim?

Reddywich

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
Şarkılarından resmen büyülendim dediğiniz sanatçı kim? Şahsen ben bozkırın tezenesi Neşet Ertaş'ı dinlerken kendimi kaybediyorum resmen, aralıksız bütün şarkılarını dinlerim diyebilirim. "Neredesin Sen" adlı eserini kaç defa dinledim bilmiyorum.

Kimi desem ki şimdi... Türk olarak; ''sanatçı'' diyebileceğimiz insanları severim.

Zeki Müren, Neşet Ertaş, Aşık Veysel, Orhan Baba. Günümüzden de Bengü. :)

Yabancı olarak en çok sevdiğim sanatçı Michael Joseph Jackson'dır. Sonra Taylow Swift, Sean Paul, Dua Lipa vs. vs.

Hepsinin hoşuma giden eserleri var.

Aleyna Tilki!
Eskilerde Müslüm.
Şimdilerde Yener çevik ve Burak king.
Daha çok var da hepsini yazmayalım şimdi.

Son düzenleme:
Tabiki de Türkiye'de "Blues'un babası" olarak bilinen mükemmel insan Yavuz Çetin... Ayrıca Vega, Şebnem Ferah, Pentagram, Demir Demirkan, Cem Kazım, Nilüfer, Hasan Cihat Örter, Aylin Aslım, Zeynep Casalini, Göksel, Nil Karaibrahimgil, Deniz Demiröz, Pinhani, Erkan Oğur vs. gibi oldukça iyi müzisyenler var.
Yabancılardan ise Eric Clapton, Jimi Hendrix, Stevie Ray Vaughn, Chris Rea, Gary Moore, Steve Vai vs. oldukça iyi müzisyenlerdir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı