En sevdiğiniz Türk profesyonel CS:GO oyuncusu

Paz der susarım. Soğukkanlı olmasından dolayı çok seviyorum kendisini. Ama maçlar dışında yaşıyor mu şüpheliyim. Adam maç dışı herhangi bir yerde gözükmüyor. İnstagramına bakın anlarsınız dediğimi.

Hocam uzun süredir CS takip etmiyorum XANTARES bir şey mi yaptı ya da kötü davranışları nedir? Sadece güzel CS oynadığını biliyorum.
Hocam, eski takım arkadaşları olsun başka ülkelerden cs oyuncuları olsun hepsine bulaşmıştır.
Örnek: Eski takım arkadaşı maj3re benim sayemde kazandığınız paraları unutmayın sizi zengin ettim diyor. İyi oyuncuydu ama tek başına da oynamıyordu sste.
Bu arada paz der tek geçerim xantares, woxic falan öne çıkıyor ama Paz çok büyük oynuyor, sangalda bitirdi kendini.

Hocam, eski takım arkadaşları olsun başka ülkelerden CS oyuncuları olsun hepsine bulaşmıştır.
Örnek: Eski takım arkadaşı maj3re benim sayemde kazandığınız paraları unutmayın sizi zengin ettim diyor. İyi oyuncuydu ama tek başına da oynamıyordu sste.
Bu arada paz der tek geçerim xantares, woxic falan öne çıkıyor ama paz çok büyük oynuyor, sangalda bitirdi kendini.

Paz özünde xantaresten çok daha iyi bir oyuncu. Çalışarak kendini kanıtlayabilir. Buraların oyuncusu değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı