En Sevdiğiniz Uçak?

Albatros D.V

Dosya Ekleri

• indir.jpeg
    indir.jpeg
    6,4 KB · Görüntüleme: 30
Concorde'un yeri başka. Keşke binme şansım olsaydı ama zengin olmam gerekirdi o zaman, Savaş uçaklarında ise F-16 Block 70 Viper, F-15E Eagle, Sukhoi Su-27 hatta elimde metal Revell'in maketi var. Yolcu uçağı olarak da A340-300'dür. Diğer uçaklardan garip bir şekilde sanki ağırlığı motorların taşıyamayıp düşecekmiş gibi süzüle süzüle kalkması ve motor sesi hoşuma gidiyor. A340'ların Dünyada en kıymetlisi olan bence THY'nin filosunda bulunan TC-JDM tescilli nam-ı diğer meşhur Deli Mike'tır. Deli Mike'ta olan esrarengiz olaylar Dünya'da başka hiçbir A340'ta olmadığını iddia ediyorum.

Hangi uçak tada uçakları seviyorsunuz? Ve neden seviyorsunuz? Benim Favorilerim Messerschmitt Me 262, Concorde, F22 Raptor ve SR-71. Hepsi havacılıkta bir kilometre taşı. Me 262'ye bakınca heryeri yıkacakmış gibi bir havası var :) Siz hangilerini seviyorsunuz?
Eki Görüntüle 399171
benim favorim bu (Amerikanın ruh savaş uçağı)

Dosya Ekleri

• 1200px-B-2_Spirit_(cropped).jpg
    1200px-B-2_Spirit_(cropped).jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 18
Net Boeing 787. Kompozit kanatları ve burnu hoşuma gidiyor. Hele ki o kanatların kalkış ve inişte ucunun kıvrılması, adeta winglet varmış gibi durması beni çok etkiliyor. En teknolojik uçak da olması cabası. En sevdiğim livery de bu:
n1015b-boeing-boeing-787-9-dreamliner_PlanespottersNet_1026304_c4007f58d0_o.jpg

Geri
Yukarı