En sevdiğiniz ve en iyi oyun olduğunu düşündüğünüz oyunlar nelerdir?

Çok bilindik bir oyun olduğunu sanmıyorum ama en sevdiğim InFamous 2. Sadece PS3 özel olmayıp bilgisayara falan çıksa zamanında iyi bir kitleye hitap edebilirmiş.

Warframe (!).
1695928401224.png

En sevdiğim The Last of Us, en iyi oynadığım da PS3 zamanından bahsediyorum The Last of Us multiplayer.
@Crexyyy inFamous: Second Son oynadınız mı? Ne düşünüyorsunuz. PS4 Exclusive'di hatta ilk oyunlarındandı sanırım. Şimdi nasıl bir hissiyat yaratır bilmiyorum ama o zamanlar zevkliydi. Bu seriyi de ilk defa o oyun ile görmüştüm.

En sevdiğim The Last of Us, en iyi oynadığım da PS3 zamanından bahsediyorum The Last of Us multiplayer.
@Crexyyy inFamous: Second Son oynadınız mı? Ne düşünüyorsunuz. PS4 Exclusive'di hatta ilk oyunlarındandı sanırım. Şimdi nasıl bir hissiyat yaratır bilmiyorum ama o zamanlar zevkliydi. Bu seriyi de ilk defa o oyun ile görmüştüm.

Evet hocam onu da oynadım. O oyun oynanış olarak bir tık daha eğlenceli olabilir fakat InFamous 1 ve 2 hem hikaye olarak hem de Türkçe desteği olarak çok ilgimi çekmişti. InFamous serisi gerçekten güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı