En sevdiğiniz ve nefret ettiğiniz oyun şirketleri

En sevmediğim Ubisoft. Çok az oyununu oynamama rağmen güncel olarak izledikleri "strateji" berbat.
Genel olarak yüksek kâr amacı gütmeyen bağımsız yapımcıları severim, örnek verecek olursam Ustwo Games, Rusty Lake
Büyük şirket olarak söyleyemiyorum çünkü henüz birçoğunun oyunlarından bir tanesini bile oynamadım.

Güncel olarak yaptıkları hatalar nedeniyle Ubisoft en nefret ettiğim firma olabilir. En sevdiğim ise sanırım Klei. Don't Starve ve Oxygen Not Included gibi çok güzel indie yapımları olan bir firma.

Şahsen ben Ubisoft'dan nefret ediyorum. Nedense oyunlarının birçoğu ilgimi hiç çekmiyor. En sevdiğim firma Valve, Riot, 10 yılda bir oyun çıkartmaları yüzünden eccik de Rockstar. Genel olarak FPS ve RPG oyunları dikkatimi çekiyor.

Güncel olarak yaptıkları hatalar nedeniyle Ubisoft en nefret ettiğim firma olabilir. En sevdiğim ise sanırım klei. Don't Starve ve Oxygen Not Included gibi çok güzel indie yapımları olan bir firma.

Hocam hiç Klei isimli bir firma duymadım. Ama sayenizde artık biliyorum oyunlarına bir göz atacağım belki çok severim.
Şu efsane serilerin 3. oyununu çıkartana kadar bu küslük devam edecek🥲
Hangi oyunları hocam?

Geri
Yukarı