En sevdiğiniz yabancı futbol kulübü hangisidir?

Messi elinden geleni yaptı. Artık mutsuz ve isteksiz gibi. Doğru olan yaptıklarından dolayı teşekkür edip kendisinin transfer görüşmesi yaparken zorluk çıkarmamaktır. Başkan adayları messi den bahsederken takımda tutmak için elimizden geleni yapıcağız tarzı şeyler söylüyorlar ama messi kafasında bitirmiş artık. Keşke geçen yaz ayrılmasına izin verselerdi de en azından bonservis bedeli de alabilirlerdi. Şimdi yazın bir sonraki durağının manchester ın mavileri olacağını düşünüyorum. Ondan sonra da MLS göreceğiz gibi. Dediğiniz gibi barcelona için zor bir süreçin başlangıcı şuan yeni gelen başkan oyuncu maaşları azaltmaya ve daha çok genç ve potansiyelli oyuncu transferlerine bakmalı. Barcelona nın en azından 2-3 yıl içinde toparlanması için yapılması gerekenler bunlardır bence.
Ama hocam Paris 1-2 petrol kuyusunu satıp alsa keşke :D.

Ben gideceğini sanmıyorum. Seçimleri Laporta kazanırsa takımın başına Xavi gelecek büyük olasılıkla. Giderse de kafası en rahat olacağı yer Pep'in yanı.
Hocam bence Parise'de gidebilir. Çünkü artık adam deneyimlerinden dolayı antrenör bir şey demese bile oyunu kurabiliyor.

Ama hocam Paris 1-2 petrol kuyusunu satıp alsa keşke :D.
Hocam herkesten ziyade ben messi için premier lig daha uygun olacağını düşünüyorum. Paris zaten elinde neymar mbappe icardi (hiç sevmem ama iyi golcü) Di maria (underrated) gibi oyuncular barındırıyor. Evet messi başka bir seviye doğru ancak zaten dünyadaki top 5 futbolcunun 2 sine (neymar ve mbappe) ye sahipler kendileri. Geçen sene de şampiyonlar ligi finali gördüler. City bu sezon son 2-3 haftadır pek takip edemedim ancak oynadıkları futbol city e yakışır düzeyde olduğunu düşünmüyorum. Messi nin herkese vermesi gereken cevabı city e giderek şampiyonlar ligi ve premier lig kazandırarak city e vereceğini düşünüyorum. Neymar-Mbappe-Messi 3 lüsü çok heyecanlandırır ancak city nin daha hayırlı geleceğine inanıyorum messi için.

Hocam herkesten ziyade ben messi için premier lig daha uygun olacağını düşünüyorum. Paris zaten elinde neymar mbappe icardi (hiç sevmem ama iyi golcü) Di maria (underrated) gibi oyuncular barındırıyor. Evet messi başka bir seviye doğru ancak zaten dünyadaki top 5 futbolcunun 2 sine (neymar ve mbappe) ye sahipler kendileri. Geçen sene de şampiyonlar ligi finali gördüler. City bu sezon son 2-3 haftadır pek takip edemedim ancak oynadıkları futbol city e yakışır düzeyde olduğunu düşünmüyorum. Messi nin herkese vermesi gereken cevabı city e giderek şampiyonlar ligi ve premier lig kazandırarak city e vereceğini düşünüyorum. Neymar-Mbappe-Messi 3 lüsü çok heyecanlandırır ancak city nin daha hayırlı geleceğine inanıyorum messi için.
Ben pep'in alacağına inanmıyorum. Çünkü benim bildiğim pep 1 oyuncunun etrafına takım kurmayı sevmeyen bir adam. Alma ihtimali var mı var en yakında o gibi zaten.

Ben pep'in alacağına inanmıyorum. Çünkü benim bildiğim pep 1 oyuncunun etrafına takım kurmayı sevmeyen bir adam. Alma ihtimali var mı var en yakında o gibi zaten.
Evet doğru pep 1 oyuncunun etrafına takım kurmayı sevmez ancak messi ile aralarında özel bir bağ var. Hatta şöyle bir açıklaması vardı ben onu dünyanın en iyi futbolcusu yapacaktım o beni dünyanın en iyi teknik direktörü yaptı diye. Sırf bu yüzden bile pep in de transferi konusunda istekli olacağına inanıyorum.

Evet doğru pep 1 oyuncunun etrafına takım kurmayı sevmez ancak messi ile aralarında özel bir bağ var. Hatta şöyle bir açıklaması vardı ben onu dünyanın en iyi futbolcusu yapacaktım o beni dünyanın en iyi teknik direktörü yaptı diye. Sırf bu yüzden bile pep in de transferi konusunda istekli olacağına inanıyorum.
Hocam bence Beyaz Futbola rakibiz artık. Tekno Futbol. Nasıl isim :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı