En sevmediğiniz araba markası nedir?

Fiat, Geely, Land Rover, Tofaş(!), Tesla en kötüleri.

En iyileri ise; Mercedes, Audi, Mazda, Toyota, Mitsubishi, Honda, Seat, Opel, Suzuki ve Nissan. 😀

Son düzenleme:
Kia, Renault, Dacia, Hyundai, FIAT ...

Kuzey Kore lideri sayın tombik gibi yetkim olsa, FIAT hariç öteki 4 firmayı ülkeye sokmam...

FIAT, bünyesinde Lancia, Alfa Romeo, Maserati, Chrysler, Dodge, Jeep, Yamaha Motor Company, Iveco, Ferrari gibi markaları barındırmaktadır.

Marka değil ama model olarak Doblo. Otomobil de olsanız motor da olsanız her an hayatınızı tehdit etme potansiyeline sahiptir. Bilhassa motorcuysanız yakınından hızlı geçmemeye özen gösterin.

FIAT, bünyesinde Lancia, Alfa Romeo, Maserati, Chrysler, Dodge, Jeep, Yamaha Motor Company, Iveco, Ferrari gibi markaları barındırmaktadır.
Enzo ferrari gidip FIAT'a hisse vermese adı daha temiz kalırdı. FIAT'a hisse vermek nedir ya? Para bulmak zor olamazdı sanırım. Çünkü Ferrari gibi bir supersport markanın kurucususun. Ama FIAT'ın olması Ferrari'nin iyi olduğu gerçeğini değiştirmez. Ferrari yine Ferrari'dir. Ne demişler? İstisnalar kaideyi bozmaz. :)

1-Hyundai Grubu (Hyundai, Kia)
2-Mercedes
3-Geely

Önceden daha çok markadan nefret ederdim ama daha hepsini sevmek için ufak sebepler buldum.
Şu Hyundai ve Kia'nın garip tasarımlar yaparak satış yapmasından tiksiniyorum. Özellikle Kia'ları görünce cidden midem bulanıyor. Ayrıca Hyundai Elantra denen çöpü gördükten sonra Egea'yı öpüp başıma koydum. Eksiyi basacak ve linç edecek Hyundai Grubu fanboyları var biliyorum ama içimi dökmem gerek.

Geri
Yukarı