En sevmediğiniz oyun nedir?

Nefret ettiğiniz, sevmediğiniz oyun nedir?
Ben başlayayım, Valorant.
The Forest.
LoL

(The Forest) tam bir hayal kırıklığı bence Arkadaşlarımla oynarken doğru düzgün eğlenemiyorum hele tek oynayınca 2 dakika sonra çıkıyorum. Arkadaşlarımla max 1 saat oynamaya tahammül edebildim BENCE çok sıkıcı.

(LoL) kitlesi çok kanser 7 dakika oynayıp direkt sildiğim bir oyun. Oynayanları garip buluyorum nasıl eğlenebiliyorlar. Tabiki bu BENİM düşüncem.

Dota ve LoL türevi oyunlar, bir şeyler kurup yönetilen oyunlar, Flight Simulator ve ETS gibi simülasyon oyunları. Haritada bir uçtan diğer uca 1.5 saat bir yere çarpmadan tır sürme simülasyonu oynayacağıma arabaya atlar sahilde gezintiye çıkarım.

LoL hakkında seninle aynı düşüncedeyim fakat LoL'e sadece arkadaşlarınla gireceksen biraz zaman tanımanı söyleyebilirim. Direkt öğrenebileceğin bir oyun değil.

The Forest'a gelirsek 2-3 kişiyle oynayınca beni de senin gibi sarmazdı. Biz 4-5 kişi girmiştik, beraber oyun ilerlemesi yapınca beni sardı. Zaten 1 kere bitirince çoğu kimsenin girdiğini düşünmüyorum.

TLOU kardeşim çok abartılıyor çok zombi oyunu sözde sıfır gerilim oynuyoruz hikayesi güzelde çok abarttılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…