En sevmediğiniz oyun nedir?

Nefret ettiğiniz, sevmediğiniz oyun nedir?
Ben başlayayım, Valorant.
The Forest.
LoL

(The Forest) tam bir hayal kırıklığı bence Arkadaşlarımla oynarken doğru düzgün eğlenemiyorum hele tek oynayınca 2 dakika sonra çıkıyorum. Arkadaşlarımla max 1 saat oynamaya tahammül edebildim BENCE çok sıkıcı.

(LoL) kitlesi çok kanser 7 dakika oynayıp direkt sildiğim bir oyun. Oynayanları garip buluyorum nasıl eğlenebiliyorlar. Tabiki bu BENİM düşüncem.

The Forest.
LoL.

(The Forest) tam bir hayal kırıklığı bence arkadaşlarımla oynarken doğru düzgün eğlenemiyorum hele tek oynayınca 2 dakika sonra çıkıyorum. Arkadaşlarımla Max 1 saat oynamaya tahammül edebildim bence çok sıkıcı.

(LoL) kitlesi çok kanser 7 dakika oynayıp direkt sildiğim bir oyun. Oynayanları garip buluyorum nasıl eğlenebiliyorlar. Tabii ki bu benim düşüncem.

LoL hakkında seninle aynı düşüncedeyim fakat LoL'e sadece arkadaşlarınla gireceksen biraz zaman tanımanı söyleyebilirim. Direkt öğrenebileceğin bir oyun değil.

The Forest'a gelirsek 2-3 kişiyle oynayınca beni de senin gibi sarmazdı. Biz 4-5 kişi girmiştik, beraber oyun ilerlemesi yapınca beni sardı. Zaten 1 kere bitirince çoğu kimsenin girdiğini düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı