En sevmediğiniz YouTuber

Evet en sevmediğiniz YouTuber'lar kimler? Böyle bir konu görmüştüm ama eski idi. Bakalım düşünceler değişti mi? Bir de şunu söyleyeyim Enes batur, kafalar vb. YouTuber'lar dışında söyleyeyin. Çünkü böyle bir konuda forumun çoğu sevmediğini görmüştüm. Bir de bu YouTuber'lar büyük kanallar insanların sevmemesi normal. Başka küçük kanallardan söyleyeyin bakalım.

1-Mika raun​

Sebebi çok itici ve cringe gelmesi

Türkler haricinde bu PUBG Mobile için kötü sistem kullanıp gibi gösterip ve herhangi bir emulatorde yüksek FPS aldığı videolarda gösteren ama ne kadar doğru olunduğu bilinmeyen hint kanallarından nefret ediyorum. Halbuki çoğu yalancı çıktı.

Tüm Brawl Stars kanalları.

Tüm Brawl Stars kanalları.

Dawn var güzel YouTuber ama diğerleri (özellikle nova gibiler) 🗑️

Diğer konuya 3 dakika önce yazdığımı koyayım buraya.

1- berkcan güven.
2- hugola.
3- CS:GO oyuncularıyla ilgili bütün YT kanalları.
4- muratabigf.
5- 13 milyon abone sahibi ismi lazım olmayan arkadaş.

2 ve 4 ilk çıktığı zamanlarda gayet iyi kanallardı. Sonradan çevrenin etkisine kapılıp farklı rollere büründüler.

Hugola bence hala iyi. Eskisi gibi olsaydı büyük ihtimal unuturdun çünkü trendlere uymazsan kanalın düşüyor ve ölüyor.

Son düzenleme:
Arka plana Brawl Stars koyduğu için Brawl Stars kanalı olan Deep Web'im 532. katmanında buldukları bilgileri "Ohaaaaa bakın bugün ne olacak!!!!!!!!!!!!" gibi başlık atıp aşırı fazla izlenen kanallar.

Yeni konular

Geri
Yukarı