En soğuk çalışan ekran kartı markası/markaları hangileri?

Tiger1

Hectopat
Özellikle 4070 Ti ve 4080 için soruyorum. Bir sürü marka var. Gigabyte, PNY, Galax, Gainward, ASUS, MSI. vs. Sizce soğutma yönünden ve genel olarak en iyileri hangileri?

Dogal olarak sivi sogutma olanlar ama hava sogutma olarak tahminen Noctua X ASUS iş birliği ile yapilan kartlar. Pardon ben genel olarak bir soru zannettim bazi ornekler uzerinden sormussun. O konuda fikir verebilmesi icin su iki video bakabilirsin. 4070ti tier list. Ve 4080 tier list. Bu videolarda hem genel anlamda en iyisi hem de ozel olarak sicaklik kiyaslamasi yapiliyor.

Özellikle 4070 Ti ve 4080 için soruyorum. Bir sürü marka var. Gigabyte, PNY, Galax, Gainward, ASUS, MSI. vs. Sizce soğutma yönünden ve genel olarak en iyileri hangileri?

ASUS ROG STRIX, MSI Suprim X, MSI Gaming X serileri en iyilerinden bu kartlar için.

NVIDIA'nın üst seviye kartlarında Galax HOF'lar, AMD için Red Devil modelleri.

Bende araştırarak almıştık aşağıdaki kartı kullanıyorum 1 ayı geçti Akdeniz bölgesindeyim hava malum biraz sıcak ama bir sorun yaşamadım

Bende araştırarak almıştık aşağıdaki kartı kullanıyorum 1 ayı geçti Akdeniz bölgesindeyim hava malum biraz sıcak ama bir sorun yaşamadım

GPU Full kullanımdayken sıcaklık en fazla kaçı gördünüz?

Bende araştırarak almıştık aşağıdaki kartı kullanıyorum 1 ayı geçti Akdeniz bölgesindeyim hava malum biraz sıcak ama bir sorun yaşamadım.

Kart kaç derecede çalışıyor oyunlarda?

Geri
Yukarı