En son ne satın aldınız?

hocam kendiniz sitesinden alıp Türkiye'ye mi getirttiniz. Yoksa bir tanıdığınız Türkiye'ye gelirken kendisi getirdi ? bende almak istiyorum fakat absürt fiyat ödemekten çekindiğim için bir türlü alamıyorum
Hocam ben siteden söyleyip risk aldım gümrük konusunda. Şansım tutu 150 TL gibi bir gümrük tuttu. Fiyatı konusunda gerçekten ciddi bir iddianız yoksa o kadar para vermeye değeceğini sanmıyorum.

Hocam ben siteden söyleyip risk aldım gümrük konusunda. Şansım tutu 150 TL gibi bir gümrük tuttu. Fiyatı konusunda gerçekten ciddi bir iddianız yoksa o kadar para vermeye değeceğini sanmıyorum.
Peki bir şey daha sormak istiyorum, 5000 TL klavye parası 650 TL kargo parası, %20'de gümrük vergisi ödedim yaklaşık 7000 TL ödedim, ekstradan 3-5bin TL bana vergi çıkma olasılığı da var mıdır ? siz websitesinden ANSI United State olan versiyonu mu verdiniz ?

Logitech M650 aldım yanlış boyutta geldi ve muhtemlen sahte geldi iade ettim. Şimdi fiyatlarında 1.5katina çıktı mouse alma hevesim kaçtı ne yapacağım bilmiyorum.

Geri
Yukarı