En Son Ne Zaman Korsan Oyun İndirdiniz?

GTA 5 ve CSGO'yu indirdim. İkisinide beğendim. CS'i zaten alacaktım FPS durumuna bakmak için aldım, GTA 5'i çok beğendiğim için aldım. Korsan sürümde kasmayan GTA 5 Orjinalde kasıyor.

Yıllarca korsan oyun oynadım, birçok korsan oyunu İnternet'ten indirdim, en son civilization 6'yı indirdim, ama oynamak nasib olmadı hata verdi ve sildim, artık korsan oyun indirmek istemiyorum çünkü yasal değil, ve kul Hakkı'na girebilir, ama Steam olmasaydı(yani dijital oyun alışverişi) Nasıl yapardım, Nasıl alırdım bilmiyorum, Steam ve TTnet playstore vb gibi dijital platformlar iyi'ki varmış, ucuz oyun almak mümkün oluyor(ve hatta TTnet playstorede fatura yansımalı taksit imkanı var, keşke steamdada olsaydı)umarım Türkiye'de oyun sektörü gelişir, oyunları daha ucuza alabiliriz, ve yerli oyunlar görürüz, haydi vesselam.

Valla ben MMORPG oyuncusuyum hep free takılıyorum. Ama sanırım Black Desert Online için 100 TL'me kıyacağım. Hak etti kerata. :D

En son 4sene önce olması lazım Grid 2 için çöp diyorlardı korsan indirip denedim ve iyi yapmışım para kaptırmadık o lanet oyuna.

Geri
Yukarı