En sorunsuz otomobil markası nedir?

Bir araba düşünün sorunsuz ve tüm arazi şartlarına rağmen çalışılabilirğini koruyabilen... Bu tabikide land cruiser gibi canavarı üretebilen markaya ait bir başarıdır. Toyota.

Çıkarım senle her yola toyota :)

Öyle bir soru sormuşsunuz ki her kafadan farklı bir ses çıkacak. İşin garibi net bir cevap da alamayacaksınız çünkü herkese göre değişir bu. Kimi Japon arabaları sorunsuzdur der ki haklı, kimi de bak piyasaya; yıllardan beri Ford marka araçlar kullanımda. 25 yıllık kaç Japon göreceksin ama Ford'lar sapasağlam tarzı yanıtlar alırsınız.
Şahsen Japon'ların ürettiklerinin(başta Toyota) sorunsuza yakın olduğunu söyleyebilirim. Ford da yıllarca kullanılır. Ama gel gör ki arabada Alman'dan şaşmam.
Fiat'ı Toyota'ya tercih ederim açıkçası. Toyota, Renault, Honda gibi markaları bir türlü sevemedim.

Fiat'ı Toyota'ya tercih ederim açıkçası. Toyota, Renault, Honda gibi markaları bir türlü sevemedim.

Fiat benim gözümde Renault ile aynı klasmanda. Toyota da bunlardan çok farklı değil fakat 1 tık daha üstte. Bunun sebebi de ürettikleri araba kalitesi. Fiat ve Renault, filo arabası üretmekte başarılı firmalar. Ucuz olsun, sorun çıkarmasın, piyasası hızlı olsun gibi seçenekleri göz önüne alırsanız Toyota ile çok bir fark olmasa da Fiat daha tercih edilesi olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı