En tilt olduğum insan tipi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kardeşim ben ailene hakaret mi ettim. Sen millete koyun diyorsun hakaret ediyorsun o zaman sorun yok mu? Ya git işine kardeşim sen dalga geçiyorsun ya. Halk ne ara Z kuşağını ezdi? Güç sizde zaten millete hakaret edip gidersiniz.

Genelde boş boş insanlar oluyorlar, o yüzden pek de takmamak lazım. Anne baba parasıyla hava atan biri yetişkinlikte ne yapar acaba, merak etmiyor değilim.

Bu dalenn arkadaşı da dikkate almayın. Kendisi Müslüman'lara Arap deyip ırkçılık yapan herifin teki.

Senden başka Arap dediğim birini göstersene, kanka? Ben de Müslüman'ım ama Arap değilim.

Şansınıza aktif moderatör yok. Konuşun istediğiniz kadar, daha kime koyun dediğimi anlamadan üstünüze alınmışsınız. Olur öyle.

Kendi fikrinden olmayan birine "şeriat gelsene kellesini koparsalar" diyecek kadar boş biriyle tartışacak değilim. Lafta müslümansın ama seninle aynı fikirde olmayanlara hakaret edip duruyorsun.

Bu tam olarak bir tip değil. Karakter. Birisine bilenmiş gibi görünüyorsun.

Hahaha hakaret etmeden hakaret eden adama en iyi cevabı vermişim zaten.

Yaşın hiçbir şey ifade etmiyor. Madem büyüksün büyüklüğünü bil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…