En ucuz Game Pass nereden bulunur?

Öyle bir şey yok ve daha ucuzu yok varsada güvenli olmadığına eminim.
Hocam şöyle söyliyeyim kod olarak ben 7 günlük almıştım yanlış hatırlamıyorsam 6 TLye, ama şimdi 1.5$ olmuş. Bir arkadaş satıyordu Technopat Sosyal'de görmüştüm, kod olarak 28 gün 10 TL. Ve bildiğim kadarıyla kodlar güvenli oluyor.
Ultimate değil ama Game Pass'i Coca Cola Lime satın aldıktan sonra bedavaya 1 aylık game pass alabilirsiniz.
Tüh hocam ya az önce Misket limon içeren kola alıcaktım Coca Cola Lime yoktu Pepsi Twist aldım şansa bak :D

Hocam şöyle söyleyeyim kod olarak ben 7 günlük almıştım yanlış hatırlamıyorsam 6 TL'ye, ama şimdi 1.5$ olmuş. Bir arkadaş satıyordu Technopat Sosyal'de görmüştüm, kod olarak 28 gün 10 TL. Ve bildiğim kadarıyla kodlar güvenli oluyor.

1 aylık Ultimate diyordum ben 7 günlük varsa ucuzdur bir zahmet 28 günlük satışı varmıki?

Merhaba. Xbox Game Pass Ultimate almak istiyorum fakat aylık 45 TL vermek bana çok saçma geliyor. Daha ucuza kod olarak satıldığını duydum ama bir türlü bulamadım. En ucuz Game Pass Ultimate nereden bulunur?

Sosyalbaayim vardı Instagram üzerinden satış yapıyor fiyatlarını hatırlamıyorum ama kendileri kesinlikle güvenilir bir bakmanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı