En ucuz GTA 5 Steam nerede ?

HIFZI

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar GTA 5 almayı düşünyorum steam üzrinden almayı düşünüyorum. Ama 60 GB internetim yok.
40 TL'ye GTA 5 crackli CD'sini alsamda sonra Steam kodu girebilir miyim? Acil cevap lazım teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsan oyun kurup daha sonra orijinal key alıp kullanmak mı istiyorsunuz? Doğru anladıysam mümkün diye duymuştum.

En ucuz, G2A ve Kinguin sitelerinde satılıyor Steam olarak.

Hayır, Steam'in oyunu görmesi için indirmeniz ya da yedekten yüklemeniz gerekli.

Birazcık Steam'den indir daha sonra dosyaları Steam'in GTA 5'i yüklediği klasöre kopyalayıp, Steam'den dosyaları doğrulmayı deneyebilirsin.

İnternetiniz sınırsızsa ve AKK için bunu yapıyorsanız ay sonundan 2-3 gün önce yüklemeyi başlatın daha karlı olacaktır. Ancak internetiniz kotalıysa tek çareniz gibi duruyor.

İnternetiniz sınırsızsa ve AKK için bunu yapıyorsanız ay sonundan 2-3 gün önce yüklemeyi başlatın daha karlı olacaktır. Ancak internetiniz kotalıysa tek çareniz gibi duruyor.
Evet bir aralar denemiştim, ve aldığım cevap 1 ay bitmiş kota kullanmaktı. GTA V'ı aldığımda AKK'nin yenilenmesine kalan 3 günde başlattım ve 1 ay boyunca can çekiştim.

GTA V alıcaksan tam 23 saat içince Steam den al (100 TL). Ve cracked CD alıp boşuna para verme bence. Adamların bedavaya internetten indirip 50 kuruşluk DVD lere çektiği şeye 40 lira vermek yerine indirip kotayı aşmak daha mantıklı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı