En ucuz hesaplı operatör ve tarife nedir?

elburuz

Kilopat
2013'ten beri kullandığım Telekom'un gsmobile hattı, operator yüzünden değiştirmek zorundayım. 170 TL olan aylık 20 GB, 750 dk 250 SMS paketi için 450 TL'ye çıkardı. Tarife değiştiremiyorsun ve yeni pakete geçemiyorsun. Türk Telekom altyapısı olan diğer operatorlerde geçemiyormuşusuz.
Bimcell nasılsa kabul ediyor ama bakiyeyi unutacaksın.
Vodafone 500 TL Turkcell ise 700 TL yeni hat ücreti istiyor. Telekom hattındaki bakiye transfer de olmuyormuş. Sözde devletin ortağı olduğu şirket.
Taşıma için alternatif paket ve hat tavsiyeniz ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bimcel nasılsa kabul ediyor ama bakiyeyi unutacaksın.
Vodafone 500 TL Turkcell ise 700 TL yeni hat ücreti istiyor. Telekom hattındaki bakiye transferde olmuyormuş. Sözde devletin ortağı olduğu şirket.
Taşıma için alternatif paket ve hat tavsiyeniz ne olur?

Pttcell ama Türk Telekom altyapısı kullanıyor oda. Ben şu anda 11 GB'lik 1000 dk 1000SMS tarifesi kullanıyorum 120 TL ama ben uzun süredir kullandığım için indirimli bir tarifedir.

Pttcell ama Türk Telekom altyapısı kullanıyor oda. Ben şu anda 11 GB'lik 1000 dk 1000SMS tarifesi kullanıyorum 120 TL ama ben uzun süredir kullandığım için indirimli bir tarifedir.

Hocam Turkcell ve Vodafone hariç yok BİMCELL yok teknosacell falan böyle bütün şirketler Türk Telekom altyapısına bağlı.

Hırsız dedikleri Cem Uzan zamanında 2005 de bir dk tüm dünya ülkeleri dahil 1 TL idi. Ondanda yüklü bir kazık yemiştik ama şimdi başka haydutlar çöreklendi piyasaya ve kötünün iyisiyle idare ediyoruz.
Pttcell de yakında kapanacak diye zırvaladılar ama olmaz diye bir şey yok zaten geçis yapamıyorsun TT taşeronları olduğu için.
Hesaba yüklediğin para 15 dk sonra kullanmadığım halde iadesi istedim ama banka ve telekom iade edemiyeceklerini söyledi. Hükümet değil tüm oyuncular kurumlar zehirli.

4.operator nasıl geçen var mı?

Son düzenleme:
NetGsm olabilir.Vodafone önermem çekmiyor.Turkcell hız olarak iyi ancak pahalı,size önerim NetGsm.

Vodafone kullanan biri olarak 26 yasindan kucuklere FreeZone dahil kampanyalari oneririm.(cekmedigi zamanlar oluyor ama ben memnunum) 20 GB normal 25-30 GB sosyal medya(inst, Twitter, TW, DC) de gecerli +premium alip internet garantili 2. cark ceviriyorsunuz aylik yeni hat ucreti dahil 330'a geliyor(normalde 280)

Ben bu sabah bu tarifeye geçtim faturasızdan faturalıya geçişte var bu tarife tüm vergiler dahil 227 TL.

Dosya Ekleri

• IMG_2184.jpeg
    IMG_2184.jpeg
    141,4 KB · Görüntüleme: 75
Ben faturasız düşünüyorum. Bir sene kalacağınıza söz veriyorsunuz sonra fatura miktarı artıyor. İtiraz etsen de umursanmıyor. İtiraz için ava açmanı istiyo ama avukat parası zaten daha fazla.

Net GSM SMS desteği yok ve bankacılık işlemleri şu an hepsini desteklemiyor. İnternet bankacılığını nasıl yapıyorsunuz?
Her işlem sonrası onay için sms geliyor bana.

50 yaş için en uygun BİMCELL galiba.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı