Operatör ve tarife önerileri

W.White

Centipat
Merhaba;

Turkcell kullanıyorum 80 TL 20GB internetli paketim var ve kontratımın son ayı bu GB de bu fiyata maalesef tarife yok, 200 250 TL'den başlıyor incelediğim zaman, ve yeni bir operatör ve tarife seçmek zorundayım, sizin fikirlerinizi ve tarife önerilerinizi merak ettim geçiş yapmak için arayıştayım yardımcı olursanız sevinirim.

Aktif olarak işim gereği internet kullanan bir insanım 20GB bana yetmeyebiliyor çünkü WhatsApp'tan sürekli video ve resim akışı oluyor, ek olarak sosyal medyayı da TikTok Instagram YouTube bunları da aktif ve gün içerisinde kullanmakayım, bunları göz önünde bulundurarak bana bir tarife önerisinde bulunabilirseniz sevinirim.

Şu an için fiyat skalam yok ama tarifelerin fiyat avantaj farkına göre değişebilir.

Paket hakkında bilgim yok ama Turkcell'den şaşma derim. Sürekli video, resim diyorsan onlar yüklenene kadar kanser olabilirsin. Vodafone'a geçtiğime çok pişmanım bende.

Türk Telekom yeni gelen paketleri çok cazip. Bende Türk Telekomum, Prime 20 GB paketini kullanıyorum, ekstra olarak yurtdışı arama-aranma 30 dakika ücretsiz. Şu an vergi zammı vs ile 86 TL olmuş. Taahhütüm Ağutosta bitecek ne yapacam bilmiyorum, benim pakette 189 TL olmuş.

Bimcell'de aylık 10 gb internet paketi 55 tl (sadece aylık net)

Dost küçük paket alıp ekstra 20 gb internet de alabilirsiniz.
Dost küçük 3gb+750dk+250sms+bimcellilerle sınırsız konuşma = 54 tl
Bu paketi aldıktan sonra da ekstra internet paketi:
20gb= 62 tl

54+62= 116 tl'ye (ki bu 200-250 tl dediğiniz miktarın yarısı sayılır) 23 gb internet+750dk her yöne+250 sms+ bimcelle sınırsız konuşma elde etmiş olursunuz. İnterneti ve fiyatı küçültmek isterseniz de ekstra dediğim paketin daha küçükleri var ekstra 10 gb 47 tl mesela. Bu zamanda bence uygun fiyatlar. İlk 6 ay bu kadar sonra bindiriyoruz muhabbeti de yok hep sabit fiyat.

Bimcell'de aylık 10 gb internet paketi 55 tl (sadece aylık net)

Dost küçük paket alıp ekstra 20 gb internet de alabilirsiniz.
Dost küçük 3gb+750dk+250sms+bimcellilerle sınırsız konuşma = 54 tl
Bu paketi aldıktan sonra da ekstra internet paketi:
20gb= 62 tl

54+62= 116 tl'ye (ki bu 200-250 tl dediğiniz miktarın yarısı sayılır) 23 gb internet+750dk her yöne+250 sms+ bimcelle sınırsız konuşma elde etmiş olursunuz. İnterneti ve fiyatı küçültmek isterseniz de ekstra dediğim paketin daha küçükleri var ekstra 10 gb 47 tl mesela. Bu zamanda bence uygun fiyatlar. İlk 6 ay bu kadar sonra bindiriyoruz muhabbeti de yok hep sabit fiyat.
Ayrıca 15 gb de paket yeterli olur derseniz dost mega paketi vardı. İnterneti ön plana çıkardınız diye öyle yazmıştım. Bu pakette de 82 tl'ye 15gb+750 dk+ 250 sms+ bimcelle sınırsız konuşma özellikleri mevcut. Ben biraz ölücüyüm malum aylık 1 gb paket alıyorum 27 tlye. Bir de her cuma sil süpürle destek çıkıyorum yetiyor bana. Ayrıca paket haricinde konuşma dksı olarak bildiğim kadarıyla en ucuzu bimcell. O yüzden de paketsiz konuşmak da yetiyor. Devlet vergi diye 4.23 almasa 60 lirayla iki ayı çıkarırım da işte. .. Vergiler vergiler...

Geri
Yukarı