En ucuz iPhone nereden alınır?

Rufiq Cavadov

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Azərbaycan
Daha fazla  
Merhaba. Yani normalde resmi sitesinden almak bana göre daha mantıklı ama daha ucuz nereden alabilirim ama?

Azerbaycan'da mesela Dubai'den getirenler var iPhone. Ucuz falan alıyoruz diyenler var o yüzden diyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Yani normalde resmi sitesinden almak bana göre daha mantıklı ama daha ucuz nereden alabilirim ama?

Azerbaycan'da mesela Dubai'den getirenler var iPhone. Ucuz falan alıyoruz diyenler var o yüzden diyorum.

Atla uçağa İstanbul'da bit pazarında ne olduğu belirsiz 400 500 TL'ye var kap bir tane (!)

Şaka bir yana yurt dışından ucuza getirtebilirsiniz.

Atla uçağa İstanbul'da bit pazarında ne olduğu belirsiz 400 500 TL'ye var kap bir tane (!)

Şaka bir yana yurt dışından ucuza getirtebilirsiniz.
Dalga geçmeyi bırak. Yurtdışı hangi sitelerden getirebilirim mesela?

Dolap gibi platformlarda 26-27 bin bandında onlarca yurtdışı iphone 14 pro max dolanıyor inceleyebilirsin.
Dolap gibi platformalar neye diyorsunuz efendim?

İşin kötü tarafı Ben Azerbaycanlıyım. Bu sitelerden alsam bile kargo şirketleri ile alabilirim. Azerbaycanda belli başlı kargo şirkleri mevcut. Şu adreslere teslim et gibi ve s ama bazen bu tarz sitelerde dolandırıcılar da olmuyor değil.

Bahsettiğim örnek kargo sitesi bana özel yurtdışı kargo teslimat bilgileri sunuyor. Ürün oraya ordan da bana ulaşıyor ama herşeyin yenisi dostun eskisi der atalarımız. Yeni bir ürün arıyorum aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı